PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 166 / ID: 204773)

pilnie potrzebny dom dla FILUTKA

Filutek-ok. roczny, niewielki, troszkę w typie jamnika kundelek przyjechał do schroniska w Buku z siostrami -Mią i Kią(obie już są w domach). Filutek i Mia dość długo nie wychodziły z budy(nie wspominając o kojcu), były bardzo wycofane i zalęknione. Dziś Filutek chodzi na spacery i bardzo je lubi, bardzo szybko się zorientował że to dobra rozrywka i odskocznia od codzienności. Na spacery najczęściej wychodzi z Leyą od której wiele się już nauczył. Podpatruje ją i już przechodzenie przez ulicę nie jest dla niego takie straszne jak za pierwszym razem . Filutek dobrze dogaduje się z innymi psami, z tymi które podłapują zabawę szybko wchodzi w interakcję. Jest radosnym, bardzo rezolutnym i mądrym pieskiem. Będzie cudownym i bardzo oddanym towarzyszem.


Kontakt w sprawie adopcji: +48 509 628 584 .

Ogłoszenie ma na celu znalezienie domu dla zwierzęcia. Zastrzegamy sobie prawo wyboru odpowiednich opiekunów. Zwierzę zostanie przekazane nowym opiekunom po podpisaniu umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe
Tel. 509 628 584
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:FILUTEK
Wiek:młody
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:03.04.2020
Termin ważności:60 dni (do 02.06.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik magb
statystyka
Dzisiaj: 10.04.2020 (Friday), 01:58:15 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera