PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 402 / ID: 200872)

ok roczna KOLA szuka doświadczonego opiekuna

Kola to młoda około roczna dziewczynka, której człowiek zafundował koszmar. Wyrzucona na wsi w trakcie pierwszej cieczki doświadczyła głodu, strachu i napastliwości wiejskim psów. Nikt nie pomógł temu przerażonemu psiemu dziecku.

W domu tymczasowym na warszawskim Grochowie rany w psychice powoli się goją. Kola próbuje pozbyć się lęków i znowu cieszyć się psią młodością.

Przeszłość pozostawiła jednak niezatarty ślad i Kola potrzebuje czasu, aby poznać i bez lęku podejść do człowieka. Dlatego nowy opiekun tej przeuroczej dziewczynki musi wiedzieć, że aby zdobyć jej serce, miłość a przede wszystkim zaufanie potrzebna jest cierpliwość.

Kola utrzymuje w domu czystość, nie piszczy i nie szczeka zostawiona sama. Jest żywiołową panienką, która nieraz zbyt energicznie okazuje radość. Na spacerach pilnuje się właściciela i odwołana ładnie wraca. Fajnie bawi się piłką, przeciąga linkę. Niestety sunia nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Dość dobrze dogaduje się z psami, ale większe wzbudzają w niej strach. W obecnym DT mieszka z sunią i kotami i dogaduje się z nimi dobrze.

Świetnie się sprawdzi w domu, w którym jest już zrównoważony dorosły psiak. Lub jako jedynaczka z doświadczonym, spokojnym opiekunem.

Kola została odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH !
Dane kontaktowe
660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Kola
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:19.11.2019
Termin ważności:14 dni (do 03.12.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 20.11.2019 (Wednesday), 07:24:34 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera