PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 411 / ID: 221813)

ok. 3 mies. cudowna Kira - do pokochania od zaraz!

Kira wraz z rodzeństwem została porzucona przy drodze niczym zbędny śmieć. Maluszki były zapchlone i zarobaczone. Trafiły do wspólnego DT na warszawskiej Białołęce, w domowych warunkach czekają na nowe domy i uczą się zasad panujących w domu.

To fajne, towarzyskie psie dzieci, uwielbiają spędzać ze sobą czas, chętnie się razem bawią. Są spragnione uwagi i kontaktu z człowiekiem.

Kira -druga pod względem wielkości, bardziej nieśmiała z sióstr, często podporządkowywała się reszcie rodzeństwa.
Nauka czystości idzie jej coraz lepiej, choć czasem zdarzają się jeszcze wpadki. Powoli szczeniaki poznają też uroki spacerów na dworze, z którymi radzą sobie całkiem nieźle :)

Szczeniaki z czasem nabrały ciałka i zapowiadają się na psy średniej wielkości do okolic kolan. Są odrobaczone, odpchlone, zachipowane, po 1 szczepieniu na choroby zakaźne. Przed nimi kolejne szczepienie.

Chcemy znaleźć Kirze dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Adoptując szczeniaka bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilka lub kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
607288895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Kira
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:23.01.2022
Termin ważności:7 dni (do 30.01.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 17:42:25 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera