PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 180 / ID: 197701)

miniwilczątko Matylda poleca się do adopcji!

Matylda ma 3 miesiące. Mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Jak na szczeniaka przystało jest żywiołowa i zawsze gotowa do zabawy. Chętnie poznaje nowe komendy. Bystrzacha!
Matylda to piękny miniwilczuś, z imponującymi sterczącymi pachnącymi uszyskami:-) Jest bardzo mądra, w mig pojmuje jakie są wobec niej oczekiwania. Została z siostrami zgarnięta z ulicy w okolicach Nasielska, jej mama prawdopodobnie zginęła potrącona przez samochód. Od razu pojęła, kto jest w domu tymczasowym do przytulania, kto do zabawy, kto od karmienia itp. Załatwia się prześlicznie wyłącznie na podkłady lub na zewnątrz. Ma wielką energię i trochę duszyczkę zakapiora. Na początku znajomości obszczekuje inne pieski, dopiero później wchodzi z nimi w przyjaźnie. Za to uwielbia dzieci mniejsze i większe, ma do nich cierpliwość, dorosłych opiekunów traktuje z wielką miłością i adoruje. Jest cieniem człowieka.
Docelowo na pewno będzie niewielka. Cymesik - wilczek w rozmiarach mini (aktualnie waży 7 kg).
Została zaczipowana, 3 razy odrobaczona, 2 razy zaszczepiona, zabezpieczona przed pchłami i kleszczami.

Sunia zna życie w domu, potrafi chodzić po schodach, wie do czego służy 🙃 kanapa i jak przyjemne jest mizianie za uchem.

Chcemy znaleźć jej dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt w sprawie adopcji: 510 712 226- (jeśli nie odbiorę proszę o smsa)
NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH! Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: 510712226 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa) piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:ona
Imię:Matylda
Wiek:bardzo młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:22.07.2019
Termin ważności:7 dni (do 29.07.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:małe dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 23.07.2019 (Tuesday), 06:10:27 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera