PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 84 / ID: 197539)

Zuch-duży, piękny pies czeka 9 lat w schronisku!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 02.11.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Zuch to duży, piękny pies, który spędził aż 9 lat w okropnych schroniskowych warunkach. 13-letni pies, który nigdy nie zaznał miłości. Niestety schronisko nie było w stanie zapewnić mu odpowiedniej socjalizacji, a Zuch nadal czekał na dom. 8 lat przesiedział w boksie, bez wychodzenia na spacery, dopiero niedawno wolontariusze zajęli się nim, a Zuch robi ogromne postępy przez ten czas. Dlaczego aż tyle czekał na dom? Zuch jest niepewny w kontaktach z obcymi ludźmi i zdarza mu się zawarczeć na nich, lecz wolontariusze przekonali się, że jest to wyjątkowy pies. Nauczył się już, że dotyk człowieka nie jest zły i nie każdy człowiek musi być wrogiem! Z każdym dniem coraz bardziej przekonuje się i otwiera na ludzi. Aktualnie Zuch bardzo ładnie chodzi na smyczy z wolontariuszami, obserwując otoczenie. Jest to już starszy pies, więc Zuch nie wymaga dużej aktywności. Powoli Zuch już traci wszelką nadzieję i całe dnie praktycznie spędza schowany w budzie. Cechuje się on również anielską cierpliwością, którą pokazał żyjąc w boksie z psem. Z innymi psami bywa różnie, ale szybko uczy się, aby nie zaczepiać innych psiaków na spacerze. Szukamy zdecydowanej, cierpliwej osoby, która poświęci jeszcze trochę czasu nad pracą nad Zuchem, dlatego najbardziej polecamy wizytę w schronisku przed adopcją. Czy Zuch przez swoją przeszłość jest już skazany na schronisko? Błagam o dom dla Zucha!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2006
W schronisku od: 2010

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/produkt/zuch/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.
Dane kontaktowe
info@piesdoadopcji.pl
Tel. 663 422 281
Gatunek:Psy
Rasa:Mieszaniec
Płeć:on
Imię:Zuch
Wiek:senior
Województwo:śląskie
Miasto:Częstochowa
Data dodania:03.09.2019
Termin ważności:60 dni (do 02.11.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik DominikaKościańska
statystyka
Dzisiaj: 12.11.2019 (Tuesday), 13:57:00 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera