PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 4,534 / ID: 163264)

Zazu - młody CAO po przejściach szuka odpowiedzialnego domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 18.01.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Zazu jest młodym, ok. czteroletnim owczarkiem środkowoazjatyckim. Został odłowiony w okolicach Białegostoku z drutem zaciśniętym wokół szyi i poderżniętym gardłem. Był w stanie skrajnego wycieńczenia. Na początku potwornie bał się wszystkiego i reagował agresją na każdy gest w swoim kierunku. Ponieważ jego głowa była prawie odcięta nie mógł chodzić w obroży, a założenie mu szelek czy czegokolwiek, co pozwoliłoby go przytrzymać, graniczyło z cudem i było prawie niewykonalne. Poza raną szyi miał też zerwane dwa więzadła i babeszjozę. Więzadło musiało być zerwane dużo wcześniej, ponieważ widoczny był już znaczny zanik mięśni w lewej nodze. W tej chwili szyja jest już całkiem wygojona, więzadła zoperowane, został też wykastrowany. Teraz jest wesołym i lubiącym się bawić psem. Ma swoje bardzo sprytne metody radzenia ze stresem, ale nadal jeszcze należy być przy nim ostrożnym. Szybko się uczy. Zazu szuka domu w cichej okolicy, w domu w którym nie będzie dzieci. Najlepiej, aby w domu był zrównoważony pies lub psy. Zazu jest regularnie odrobaczany, szczepiony, został wykastrowany.

Zazu znajduje się pod opieką Fundacji Duch Leona.
Dane kontaktowe
Kontakt: 607 941 197
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:Zazu
Wiek:młody
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miasto:Bydgoszcz
Data dodania:04.01.2018
Termin ważności:14 dni (do 18.01.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 20.01.2018 (Saturday), 17:15:44 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera