PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 27 / ID: 182758)

Zamienię pecha na szczęście do ludzi

Maczuś to piękny tygrysek o wielkim serduszku. I choć w życiu ma ciągle pod górkę, to kocha ludzi i ufa im wciąż od nowa. Maczuś niedawno stracił dom z powodu nieodpowiedzialności opiekunki, która planując wyjazd, nie przewidziała w nim kota. Znalazł kolejny dom, który wydawał się idealny. Niestety okazało się, że opiekunka nie uzgodniła wzięcia kota z rodziną, do której należało mieszkanie.
Maczuś jest aktualnie w domu tymczasowym w Warszawie. Nową opiekunkę obdarzył znów miłością i zaufaniem. To kotek, który nie pamięta złych doświadczeń, kocha ludzi, choć ciągle nie spotkał tych, którzy jego pokochają na całe życie.
Maczuś to młody 2-3 letni kocurek, uroczy tygrysek w eleganckich białych skarpetach.
Maczuś to ideał kota, którego możemy polecić nawet rodzinie z dziećmi. Kocurek świetnie się odnajduje w towarzystwie dzieci, jest bardzo łagodny, zupełnie pozbawiony agresji. Jest wielkim miziakiem, lgnie do ludzi, przychodzi na kolanka, wystawia brzusio do głaskania, lubi spać w łóżku. Jest skory do zabawy, ale bez szaleństw i roznoszenia domu z nadmiaru energii. Przebywa w towarzystwie innych kotów, z którymi idealnie się dogaduje. Jest łagodny i przyjazny w stosunku do kotów. Byłby doskonałym towarzyszem dla drugiego kota. Nie jest to warunkiem adopcji, bo jednak człowiek i jego bliskość jest na pierwszym miejscu. Maczuś szuka opiekuna, który już nie zawiedzie jego zaufania.
Kocurek jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma zrobione testy Felv/FiV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Szuka dobrego, bezpiecznego domu. Jest kotem niewychodzącym, nie bierzemy pod uwagę domów z możliwością wypuszczania kota.
Maczusia można poznać osobiście w domu tymczasowym w Warszawie.
Proszę o kontakt telefoniczny, 665 168 122.
Dane kontaktowe
665 168 122
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.09.2018
Termin ważności:45 dni (do 29.10.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 26.09.2018 (Wednesday), 17:34:52 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera