PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 3,992 / ID: 83901)

Foksiu czeka na swoją wymarzoną Panią!

Żywiołowy, super inteligentny, rozpoznający w lot opiekujących się nim wolontariuszy, skaczący na ich widok z radości na kraty betonowego boksu. Zawsze chętny do zabawy i na długi, przetruchtany w niezłym tempie spacer.

Dokładnie taki jest Foks. Sięgający lekko nad kolano pies (ok. 30 kilo wagi), 6-letni, z niesforną mordką Szorściaka, siedzi w betonowym boksie już piąty rok.

Drogę do schroniska utorowała mu przypuszczalnie jego żywiołowość i inteligencja - z którą ktoś kiedyś musiał sobie nie dać rady. A Foks na pewno miał kiedyś dom: bardzo lubi przesiadywać w samochodach, i wcale nie chce z nich wychodzić.

Na skutek przeżyć, których dokładnie nie znamy, boi się bliskiego kontaktu z mężczyznami i źle reaguje na małe dzieci. Jedyną szansą tego wspaniałego, spragnionego kontaktu i czułości Psa, jest znaleźć swoją bardzo wyczekaną, energiczną i mądrą Panią, która zechce poświęcić mu dużo uwagi, dać mnóstwo ruchu - i wykorzystać wielkie zasoby inteligencji Foksiaka, na przykład na psich zawodach sprawnościowych.

Po pięciu latach w schronie Foks nie ma już w sobie tej dozy radości, co kiedyś. Ale wciąż jest wspaniałym, spragnionym kontaktu Psem. Nie tracimy nadziei, że gdzieś ta jego Pani jest. Po 5 mizernych latach Foks bardzo na nią zasłużył.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
602 349 687
adopcje.jozefow@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:Foks
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:19.10.2017
Termin ważności:45 dni (do 03.12.2017)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 23.10.2017 (Monday), 18:04:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera