PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 189 / ID: 227564)

YOGI - 6 kg psiak w typie papillona szuka domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 17.10.2022, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
6 KG NIEWIDOMEJ MIŁOŚCI... ODRZUCONEJ, ZAMKNIĘTEJ ZA KRATAMI, NIECHCIANEJ...
Yogi to malutki - 6-kilowy, niewidomy psiaczek z ogromnym sercem i z ogromnym bagażem bolesnych przeżyć. Człowiek go zdradził, zaniedbał i porzucił w chorobie. A on wciąż kocha go nad życie.
Yogi trafił do schroniska, które było dla niego koszmarem. Maluszek do tej pory nie potrafi się wyciszyć po tej traumie wciąż szczekających psów... Cały czas czuł zagrożenie, a nie potrafił go zidentyfikować... Dlatego noce miewa jeszcze niespokojne... nasłuchuje, drepcze, sprawdza niebezpieczeństwo.
Yogi stracił wzrok w wyniku zaniedbania choroby autoimmunologicznej, która również źle wpływa na narządy wewnętrzne. Póki co, przyjmuje na stałe leki i jest na karmie gastro.
Jego stan ogólny mimo wszystko jest bardzo dobry, oprócz braku wzroku zachowuje się jak normalny pies. Jest bardzo sprawny i energiczny na spacerach, w domu zachowuje czystość, jest bardzo grzeczny i spokojny, ma duży apetycik. Nie jest nachalny w domaganiu się uwagi, uczy się przytulania i głaskania. Ogarnął wchodzenie po schodach... ogólnie jest bardzo pojętny i bezproblemowy.
Yogi powinien mieć dom bez małych dzieci, kotów (chyba że dom na tyle duży, że nie będą sobie wchodzić w drogę), mieszka z dwoma psiakami i nie ma tutaj wielkiej miłości, ale jest akceptacja, w samochodzie zwija się w kuleczkę na kolanach i śpi. Yogi bardzo lubi długie spacery, na których może węszyć.
Yogi przebywa w domku tymczasowym w Bydgoszczy. Do dobrego domku pomagamy w transporcie za zwrot kosztów.

Telefon w sprawie adopcji: 501 552 550

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:YOGI
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:18.08.2022
Termin ważności:60 dni (do 17.10.2022)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 27.09.2023 (Wednesday), 13:40:35 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera