PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 294 / ID: 203408)

Xsara pilnie potrzebuje domu stałego, domu tymczasowego

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 15.03.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
XsaraXsaraXsaraXsara
Xsara coraz gorzej znosi pobyt w hotelu wśród wielu psów. Pilnie potrzebuje domu, miejsca gdzie będzie mogła poczuć się komfortowo.

Proszę Państwa. Xsara powinna mieć swój dom. Dom odpowiedzialny, dom świadomy, że jest to pies po urazie miednicy, pies po złamaniu łapy, pies nie do końca sprawny i pies, któremu z wiekiem łapa może coraz bardziej doskwierać. Jest to też pies, który potrzebuje kontaktu z człowiekiem i jego obecności w swoim życiu. Nie niszczy w domu, ma nadal silny instynkt łowiecki, ale potrafi przestraszyć się małego psa za płotem. Wiem, że nie będzie łatwo, wiem, że brakuje domów, wiem, że proszę o bardzo dużo, ale Xsara jest w tej chwili priorytetem.

Xsara to kilkuletnia suczka. Uwielbia spacery oraz zabawy z człowiekiem. Dobrze dogaduje się z innymi psami, lubi zabawy z nimi. Na spacerze nie sprawia problemów, dobrze chodzi na smyczy. Podczas współpracy z człowiekiem jest bardzo skupiona na konkretnych ćwiczeniach. W domu zachowuje czystość. Bardzo lubi wylegiwać się w łóżku lub odpowiednio dużym psim legowisku.
Dane kontaktowe
602 378 012
Gatunek:Psy
Rasa:Mieszaniec
Płeć:ona
Imię:Xsara
Wiek:dorosły
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miasto:Grudziądz
Data dodania:15.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 15.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Cajus JB
statystyka
Dzisiaj: 15.07.2020 (Wednesday), 11:37:03 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera