PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 882 / ID: 133594)

Wierna i przyjazna 5-letnia Babi szuka kochającego domu

Babi, pieszczotliwie nazywana Bellą, to ok. 5-letnia bardzo miła i przyjazna suczka. Babi trafiła do nas wraz ze szczeniakami, które wychowywała pod stertą desek.
Dla swojego człowieka jest bardzo delikatna, lubi głaskanie. Jest też ciekawska. Wiernie towarzyszy swojemu opiekunowi, gdzie człowiek tam i ona. Uwielbia swoich opiekunów, ale w stosunku do obcych bywa nieśmiała i potrzebuje chwili żeby zaufać. Przysmaki zawsze pomagają skrócić dystans ;)

Babi zachowuje się w porządku wobec innych psów, ale nie każdego psa lubi. W hoteliku, w którym mieszka, ma kilku swoich psich kompanów.
Odgłosy miasta ją stresują, szukamy jej najchętniej domu z ogrodem z dala od miasta. Może mieszkać z drugim psem.
Babi została wysterylizowana oraz posiada aktualną profilaktykę. Jest sunią średniej wielkości.

Po wszystkim co przeszła, Babi zasłużyła na prawdziwy dom! Za okazane serce odwdzięczy się prawdziwym psim przywiązaniem!
Sunia czeka na nowy dom w hoteliku pod Warszawą.

Chcemy znaleźć Babi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej, która ułatwi nam pierwsze wzajemne poznanie. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed- i poadopcyjną.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!
Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Babi
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:23.05.2018
Termin ważności:7 dni (do 30.05.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.05.2018 (Saturday), 17:52:55 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera