PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 252 / ID: 204368)

Wielki pieszczoch Jerry pokocha Cię nad życie! Daj dom!

Jerry trafił do nas z Siedleckiej przechowalni dla psów, gdzie pół roku przebywał w nieciekwych warunkach. W domu tymczasowym (dt) na Targówku przeszedł wielką przemianę wizerunku - został porządnie umyty i przystrzyżony u psiego fryzjera, schudł już prawie 3 kg po podaniu dobrej jakości karmy, odpowiedniej dawki ruchu i przedewszystkim leków, które przyjmuje na tarczyce. 10 lutego będzie miał pobranie krwi, w którym wyjdzie jak będzie wyglądało jego dalsze leczenie. Aktualnie 2 razy dziennie przyjmuje 3/4 tabletki.

W domu Jerry jest wspaniały - nie siusia, nie niszczy. Bez problemu zostaje sam w domu na 9h i trzyma potrzeby fizjologiczne aż do spacerku.
Sięga do połowy łydki.

Na spacerach jest bardzo grzeczny. Pięknie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Do innych piesków jest kulturalny. Czasem trudno utrzymać mu emocje na wodzy przez co kręci się i piszczy na widok fajnego pieska, lecz wtedy robimy komende siad i chłopak uspokaja się po paru powtórkach.

Jest mądrym i pojętnym psem. Ćwiczymy z nim różne komendy i odpowiednie zachowania, co powinno być również kontynuowane w domu stałym (psy potrzebują codzienną dawkę stymulacji umysłowej poprzez robienie sztuczek i poleceń własciciela. Psiak potrafi wtedy szybciej się zmęczyć niż po ganianiu za piłeczką ;) Poprzez szkolenie psa można szybko nawiązać z nim dobrą relację i porozumienie, co bardzo ułatwi wspólne życie z czterołapnym). Na spotkaniu w dt z psem z chęcią pokażę co i jak ćwiczyć z Jerrym :) Teraz opanowujemy komendy siad i do mnie oraz eliminujemy szczekanie na ludzi za oknem i na klatce schodowej i oddawanie zabawek.

Jerry kocha nad życie piszczące zabawki. Jak już jedną schwyta to bez opamiętanie gryzie ją w legowisku. Jak dostane nową bądź dawno niewidzianą potrafi "zniknąć" na godzinke ;). Lubi biegać za piłeczką lecz niekoniecznie już ją przyniesie ;) Zasadniczo uwielbia wszelkiego rodzaju zabaweczki bo dopiero w dt poznał co to właściwie jest i na każdą nową równie entuzjastyczie reaguje i biegą z nią wszędzie i tarmosi.

Piesek jest bardzo przyjazny i towarzyski. Mógłby cały dzień być głaskany i jeszcze chcieć więcej. W radości skacze na ludzi by być pogłaskanym (staramy się go oduczyć) więc raczej nie nadaje się do domu z maleńkimi dziećmi bo niestety mógłby je przewrócić. W dt mieszka z sunią rezydentką, z którą wspaniale się dogaduje - nie będzie problemu jakby zamieszkał z innymi zwierzakami.

Jerry został oceniony na ok. 4 lata. Jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany, przechodzi kurację odrobaczającą.

Osoby zainteresowane adopcją będziemy prosiły o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam się lepiej poznać. ANKIETA nie jest dokumentem adopcyjnym, jej wypełnienie nie zobowiązuje do adopcji a jedynie pozwoli na przyspieszenie rozmów adopcyjnych ;)
Obowiązuje procedura adopcyjna - wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Jerry
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:23.02.2020
Termin ważności:7 dni (do 01.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:-
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 24.02.2020 (Monday), 22:42:40 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera