PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 102 / ID: 205247)

Wesoła, nieduża sunia marzy o domku

Lilka, urocza sunia skazana była na smutne życie na łańcuchu przy budzie. Została na szczęście zabrana do domu tymczasowego, w którym pięknie się otworzyła. Uwierzyła, że człowiek to samo dobro, a z psimi towarzyszami można się świetnie bawić. To 1,5-roczna sunia, pełna energii, uwielbiająca zabawę, a piłki, pluszaki i szarpaki, których teraz jej nie brakuje cieszą ją ogromnie. Obcych ludzi traktuje z pewną nieśmiałością, szybko jednak ją przezwycięża i staje się bardzo towarzyska. Z psami chętnie się bawi, szybko nawiązuje z nimi znajomość, szczeka jedynie na psy przechodzące obok ogrodzenia, ale nie ma w tym agresji. Koty przegania.
Lilka uwielbia długie spacery, pięknie chodzi na smyczy. To mądra sunia, bardzo szybko się uczy, reaguje na kilka komend. Oczywiście, jak przystało na dobrze wychowanego psa, nie brudzi w domu. Bardzo potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem, potrzebuje konsekwentnego, cierpliwego opiekuna. Chętnie zamieszkałaby też z miłym psiakiem, ze starszym dzieckiem/dziećmi, oczywiście w domu, nie nadaje się do zamieszkania w budzie na podwórku. Jest nieduża, waży ok 12 kg. Została już odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zaczipowana, co jest zapisane w jej książeczce zdrowia. Ma w sobie ogromne pokłady miłości, za miły dom, na jaki zasługuje odwdzięczy się przywiązaniem, będzie prawdziwym przyjacielem.
Sunia przebywa w małej miejscowości, ale pomożemy w transporcie do nowego domku. Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji suni: 698 024 294.
Dane kontaktowe
698 024 294
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:21.02.2020
Termin ważności:60 dni (do 21.04.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 10.04.2020 (Friday), 02:16:30 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera