PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 730 / ID: 153268)

Uroczy nieduży roczny SOLek szuka domu !

Solek to cudowny, przytulaśny psiak- ale tylko wobec swoich opiekunek. Nie jest to typ, który pójdzie się przytulać do każdego, wybiera sobie opiekuna. Obcych się boi i potrafi ich obszczekać na powitanie, jednak po pewnym czasie przyzwyczaja się i próbuje nawiązać kontakt. Wsparcie w postaci smakołyków szybko pozwala zmniejszyć dystans ;)

Swoje opiekunki uwielbia, jest w nie wpatrzony i chętnie pcha się na kolanka, byle by tylko być blisko nich, zasypia z głową opartą na kolanach. Jeżeli kogoś zaakceptuje, nawet obcego, to uwielbia się przytulać zawsze i wszędzie. Lubi gryzaczki i z reguły pod nieobecność opiekunek zajmuje się swoimi zabawkami, choć jak na psiaka w jego wieku przystało-czasem potrafi wziąć rzecz która nie należy do niego;) Na hałasy potrafi reagować szczekaniem. Na dworze, w miejscach których nie zna, jest grzeczny i spokojny, jednakże na swoim osiedlu czasem zamienia się w szczekacza.

Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. W DT mieszka z psem rezydentem, z którym się dogaduje. Z kotami również nie ma problemu, o ile kot jest obeznany z psami ;)

To psiak który wymaga trochę pracy i cierpliwości, na którego zaufanie trzeba poczekać, ale warto, bo to naprawdę fajny pies ! Dotychczasowe życie go nie rozpieszczało (parwo które przeszedł bardzo opóźniło socjalizację z otoczeniem), zasłużył na kochających opiekunów, którzy obdarzą go mądrą miłością i zapewnią spokojny dom.

Sol ma ok. roku, jest niedużym psem przed kolana, trochę gabarytów jamnika. Ma aktualną profilaktykę i jest zachipowany.
Solek czeka na dom w DT na warszawskiej Białołęce.

Chcemy znaleźć Solkowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:on
Imię:Solek
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:20.11.2017
Termin ważności:14 dni (do 04.12.2017)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 21.11.2017 (Tuesday), 14:00:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera