PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 243 / ID: 231484)

Uroczy i wrażliwy Tobiaszek szuka domu!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 05.11.2023, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Tobiaszek ma około 6 lat, a w oczach nadzieję na to, że ktoś podaruje mu serce i otoczy troskliwą opieką. Pragnie bliskości i akceptacji, jest wrażliwym i delikatnym psem, który na co dzień potrzebuje mądrze okazywanego uczucia i wsparcia w trudnych dla siebie sytuacjach.
Uwielbia spacery w lesie i po łąkach, jest w ich trakcie bardzo grzeczny - właściwie smycz w jego przypadku nie musi być używana - trzyma się bardzo blisko i wystarczy raz go poprosić i od razu przychodzi.
Tobiaszek bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych psów, nie ma dla niego znaczenia to, czy idzie z mniejszą od siebie suczką, czy z większym samcem - jest miły dla wszystkich i chciałby jedynie, aby inni byli mili dla niego.
W domu zachowuje czystość i niczego nie niszczy. Ze względu na swoją wrażliwość, Tobiaszek nie nadaje się do życia w mieście i w bloku. Musi trafić do domu w spokojnej okolicy, wolnej od miejskiego zgiełku. Potrzebuje ciszy i spokoju, mądrych i empatycznych ludzi oraz bliskości z przyrodą.
Może zamieszkać w domu z innymi psami, kocie towarzystwo też nie będzie stanowiło problemu.

Tobiaszek jest zdrowy i wykastrowany, ma ok. 6 lat i jest średniej wielkości psem - waży ok. 25 kg. Mieszka w hotelu dla psów pod Poznaniem.

Tobiaszek znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji- 501 173 726
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Tobiaszek
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:22.10.2023
Termin ważności:14 dni (do 05.11.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 20:08:29 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera