PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 85 / ID: 196253)

Uroczy Homer czeka na dobry dom !

Homer Bolo nie miał dobrego startu w życiu. Rodzeństwo poznaliśmy w kwietniu, gdy zgłoszono nam psiaki znalezione w lesie k Ostrołęki. Nie wiemy czy tam się urodziły, czy ktoś się ich pozbył. Były bardzo nieufne, zabiedzone, strasznie zarobaczone i zakleszczone.

Homer nie widzi na jedno oko. W lesie musiał doznać urazu mechanicznego wskutek którego na oku pojawiło się duże bielmo. Oko go nie boli, ciśnienie w oku jest ok. Dostaje kropelki na zmniejszenie bielma. Jednak na odzyskanie wzroku w tym oczku szanse są bardzo nikłe :/

Homer Bolo zrobił chyba największe postępy z całej trójki. Był w najgorszej formie z rodzeństwa. Nadal jest nieco płochliwy przy obcych osobach i nie do każdego od razu podejdzie. Biorąc jednak pod uwagę że przez długi czas nie podchodził i nie pokazywał się na oczy gdy opiekunka przemieszczała się po pokoju- naprawdę zrobił ogromne postępy.

Lubi towarzystwo człowieka, po wzięciu na ręce wtula się w człowieka. Jest uległy, nieśmiały, szanuje hierarchię w stadzie. Chętnie się bawi z innymi psami. Czasem wychodzi też z niego łobuziak ;)

Jest odrobaczony, zachipowany, raz zaszczepiony na choroby zakaźne. Szczeniaki mają ok. 3,5-4mies. Za moment przed rodzeństwem kolejne szczepienie. Docelowo będzie psem średniej wielkości - do/nad kolana- ma wysokie łapki ale jest dość smukłej budowy.

Czy ktoś pokocha go takim jaki jest? Homer bardzo chciałby znaleźć własny, odpowiedzialny dom. Przebywa w DT na warszawskiej Pradze Północ.

Chcemy znaleźć Homerowi Bolo dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH !

Szczeniaki szybko dorastają - trzeba je wychować na mądre i dobre psy. Zwierzę nie jest rzeczą. Adoptując szczeniaka, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
607288895 (jeśli nie odbiorę proszę o smsa koniecznie z imieniem psa)
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:mix
Płeć:on
Imię:Homer
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.06.2019
Termin ważności:7 dni (do 21.06.2019)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 17.06.2019 (Monday), 15:54:45 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera