PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 155 / ID: 204100)

Urocze psie siostry do adopcji!

Lola (biało-ruda) trafiła do nas razem ze swoją siostrą Tolą (biało-czarna). Początki pobytu u nas były dla dziewczyn bardzo trudne. Nie znały smyczy, schodów, ludzi. Bały się wszystkiego, uciekały od człowieka, widziały oparcie tylko w sobie nawzajem. Po długim czasie intensywnej pracy socjalizacyjnej suczki bardzo się otworzyły i zaufały ludziom. Teraz bardzo ładnie chodzą na smyczy, chętnie spacerują i bawią się na świeżym powietrzu. Są towarzyskie i otwarte na nowych ludzi. Wreszcie zachowują się jak prawdziwe młode psiaki - dokazują, zaczepiają i szukają uwagi.
Szczytem naszych marzeń jest znalezienie dla suczek wspólnego domu. Siostry wiele razem przeszły i są do siebie bardzo mocno przywiązane. Rozważymy jednak także wydanie suczek pojedynczo.
Lola i Tola mają około 7-8 miesięcy. Przed adopcją zostaną zaszczepione i wysterylizowane. Posiadają książeczki zdrowia. Obowiązuje umowa adopcyjna. Suczki przebywają na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Tola, Lola
Wiek:młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:17.02.2020
Termin ważności:60 dni (do 17.04.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 19.02.2020 (Wednesday), 08:55:04 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera