PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 921 / ID: 218998)

Urocza Pucia czeka na kochający dom!

Ma ogonek, cztery łapy,
Oto Pucia piesek łaciaty.
Lubi pieszczoty i ciasteczka,
Czeka na domek w którym zamieszka!

Pucia jest uroczą młodą sunią średniej wielkości. Dotychczas nie miała łatwego życia, całe dnie ganiała po wsi w poszukiwaniu jedzenia bo jej były pan od świtu do późnej nocy był nieobecny w domu. Jej wiernym towarzyszem był pies Stefan. Pucia musiała sobie radzić. Wolontariuszka wypatrzyła błąkające się psy z okna pociągu, dotarła na plac budowy po którym ganiały a potem do właściciela który zrzekł się psów. Psiaki trafiły do wspólnego DT pod Warszawę, jednak ich szczekanie przeszkadzało sąsiadom z działek. Tymczasowo zamieszkały w hoteliku, gdzie czekają na DS i długoterminowe DT (również rozdzielnie).

Pucia lubi pieszczoty, jest bardzo towarzyska i przyjazna wobec dzieci. Niestety nie do końca ma wyczucie co do swojej masy, przez co wobec maluchów jest mało delikatna. Gdy potrzebuje pieszczot i przytulania - pakuje się na kolana bez najmniejszych oporów
Na spacerach lgnie do ludzi, wszystko ją interesuje. Powoli uczy się chodzić na smyczy, ma mnóstwo energii więc spacery z nią nigdy nie są nudne Jest strasznym łasuchem, za smaczki zrobi wszystko co na pewno pomoże w pracy z tą wiejską panienką
W zabawie zdarza jej się podgryzać dla zwrócenia uwagi. Jest przyjazna wobec innych psów.

Pucia szuka troskliwego opiekuna, kogoś kto poświęci jej czas i uwagę żeby ja wszystkiego nauczyć. Reaguje szczekaniem na hałasy, ale to też kwestia tego że ze Stefanem się wzajemnie nakręcają.

Ze względu na jej brak obycia raczej szukamy dla Puci domu poza centrum miasta.

Pucia ma ok. 2-3 lata, waży ok. 15-17 kg i sięga pod kolana. Pucia ma aktualną profilaktykę, jest zachipowana a przed nią zabieg sterylizacji.

Pucia szuka również długoterminowego DT, obecnie przebywa w hoteliku pod Warszawą.
Chcemy znaleźć Puci dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną oraz kastracja w odpowiednim wieku.
Dane kontaktowe
Telefon kontaktowy: 607288895
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Pucia
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:21.01.2022
Termin ważności:7 dni (do 28.01.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 19:12:25 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera