PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 586 / ID: 178192)

Tylko domu do szczęścia mi brakuje - Greta

Nazywają ją Lisiczką, bo niegdyś lubiła ponoć zwędzić to i owo. Ale niegdyś też powiadali, że ma na imię Greta. I tak została Lisiczka Greta :)
To średniej wielkości sunia, po kastracji. Mieszka od lat w schronisku w Józefowie koło Legionowa. Kiedyś pilnowała "ciepłego zapiecka" w kuchni. Dzisiaj jest to betonowy boks.
Grecia po długim okresie nieufności i wycofania dziś ma już odwagę na wiele więcej kontaktów z ludźmi. I choć nadal wymaga zrozumienia i cierpliwej socjalizacji, to sama pokazuje, że miałaby ochotę pokonywać kolejne lęki !
Po latach spędzonych w zamkniętych przestrzeniach schroniska, odważyła się wyjść: otaczający je las nie jest już dla suni nieznanym miejscem pełnym dziwów, choć pierwsze wyjście za mury to było dla niej trudne przeżycie! Teraz każdy kolejny spacer do lasu to dla Grety coraz większa frajda. Musi być coraz lepiej! Tylko .... może pewnego dnia ktoś pokocha taką nieufną, płochliwą sunię? Może zechce podarować jej dom i mądrą, wyrozumiałą miłość?
Grecia obecnie jest po operacji usunięcia śledziony i tęsknie czeka na swoją nową rodzinę na zawsze.
Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne.
Dane kontaktowe
wolontariuszka Agnieszka 504 720 956, dziemidko@wp.pl
wolontariuszka Ania 698 307 526, clio255@wp.pl
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:ona
Imię:Greta
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:Józefów koło Legionowa
Data dodania:25.05.2020
Termin ważności:14 dni (do 08.06.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Schronisko Józefów
statystyka
Dzisiaj: 25.05.2020 (Monday), 22:02:55 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera