PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 54 / ID: 205735)

Tufi czeka na dom

TUFI
URODZONY: 2014
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak,
KASTRACJA: tak
Tufi wrócił z adopcji po 6 latach adopcji wraz z bratem Pepo, obecnie kocurki czekają na adopcję w domu tymczasowym.
Jak opowiada o nich opiekunka tymczasowa :Tufi pomimo swojego wieku jest wciąż małym dzieciaczkiem, który chyba nigdy nie spoważnieje ;) Na początku był bardzo wycofany, pierwsze dni w domu tymczasowym spędził schowany, chowa się tez podczas wizyty gości, chociaż do naszego fotografa wyszedł i ładnie pozował. Hałas i tłumy to nie jego rzecz ;) Na początku warto go próbować do siebie przekonywać, bo mimo strachu jest strasznym atencjuszem i kocha mizanie. Bardzo lubi różnego rodzaju światełka i cienie na ścianach- cały świat przestaje dla niego wtedy istnieć i jest to najlepsza zabawa.
Tufi nie umie miauczeć, jedynie szeptać - tak zwraca na siebie uwagę. Z kotami rezydentami nie ma spięć, choć czasem zdarzają się kłótnie o miejsce do spania z opiekunami. Ale poza tym nawet przy jedzeniu potrafią się dogadać.
Tufi grzecznie korzysta z kuwetki i ma dobry apetyt. Kocurek ma alergie na zboża, dlatego powinien karmę bezzbożową dostawać.
Szukamy dla niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką. Szukamy mu domu w parze z Pepo.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2020/05/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.pdf?fbclid=IwAR1NQp2gsvpYwpFmqA4cYovReHomBvsILMvuRD-rowlP3qVCwrroQoF3aeQ), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa - teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-20)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Tufi
Wiek:dorosły
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:11.05.2020
Termin ważności:60 dni (do 10.07.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 25.05.2020 (Monday), 22:11:05 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera