PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 71 / ID: 184169)

Tinka do adopcji cudowna psia drobinka

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 18.10.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
TINKA - 1,5 roczna sunia z jamniczymi powiązaniami ;-). Energiczna, radosna, urocza. Lubi głaskanie. Jak na pannę w typie jamnika przystało, na różne tematy miewa własne zdanie. Przepada za spacerami i umie chodzić na smyczy. Mieszka w towarzystwie 5-ciu psów, z którymi dogaduje się dobrze. Jednak czworonóg po drugiej stronie ogrodzenia to już nie to samo ;-). Tinka nie lubi zostawać sama w domu. Szuka opiekunów nastawionych pracę z psiakiem. Idealny dla niej będzie dom bez małych dzieci i opiekunowie, którzy ofiarują jej ruch, zabawy , miłość i łagodną konsekwencję. Fajna, charakterna, do zakochania :). Tinka mieszka w domu tymczasowym w Warszawie. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i zabezpieczona przeciw kleszczom. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa) Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.
Dane kontaktowe
telefon kontaktowy : 724 425 008
e-mail : zwierzecapolana@gmail.com
Gatunek:Psy
Rasa:KUNDELEK
Płeć:ona
Imię:TINKA
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:11.10.2018
Termin ważności:7 dni (do 18.10.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik zwierzecapolana
statystyka
Dzisiaj: 16.06.2019 (Sunday), 09:42:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera