PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 50 / ID: 214136)

Timmy czeka na dom

TIMMY
URODZONY: sierpień 2020
ODROBACZENIE: tak,
SZCZEPIENIE: tak
KASTRACJA: jeszcze nie
Timmy i jego siostra Tami trafili do fundacji z jednego krakowskich cmentarzy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Kocie rodzeństwo chetnie sie bawi, poluje i biega za zabawkami, Timmy nie jest zbyt zainteresowany kontaktem z człowiekiem, cała energię kierując narazie ku kotom i zabawie. Nie reaguje juz opiekuna strachem, nie chowa się kiedy ludzie kręcą się po mieszkaniu, ale głaskanie i branie na ręce - do tego etapu będzie jeszcze dochodził. Najłatwiej się z nim dogadać mając w ręce kawałek szynki lub inny przysmak - nasza fotograf potwierdza Bardzo dobrze natomiast dogaduje się ze swoja kocia siostra oraz moja kotka rezydentka.
Timmy nadal pracuje nad 100% trafialnością do kuwetki ale bardzo się przykłada.
Jak przekazuje opiekunka tymczasowa oba kociaki wymagają jeszcze trochę oswajania i cierpliwości, ale robią postępy i są bardzo kochane
Szukamy dla Timmy'ego bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o kastrację. Chętnie do adopcji w dwupaku z siostrą Tami.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link : http://www.stawiamynalapy.pl/.../Ankieta_Adopcyjna_SnL....), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony - zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
Dane kontaktowe
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta - adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
Gatunek:Koty
Rasa:dachowiec
Płeć:on
Imię:Timmy
Wiek:młody
Województwo:małopolskie
Miasto:Kraków
Data dodania:23.02.2021
Termin ważności:60 dni (do 24.04.2021)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik mahob
statystyka
Dzisiaj: 28.02.2021 (Sunday), 18:54:44 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera