PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 486 / ID: 174911)

Tarysek poleca się do adopcji

Tarys to około 6 letni pies który nie miał łatwego życia. Nie wiemy jak znalazł się w miejskiej przechowalni, nie wiemy gdzie wcześniej mieszkał, jak żył. Wiemy tylko, że ktoś go bardzo skrzywdził.
Bo porzucenie psa, najwierniejszego przyjaciela na pewno jest bolesne. Pies oddany człowiekowi na dobre i złe dostaje taką zapłatę - ulicę.
Tarys jest w typie owczarka niemieckiego i z wyglądu i z charakteru. Jest pełen energii, świetnie dogaduje się z innymi psami. Z człowiekiem również ma bardzo dobry kontakt. Niestety Tarys ma nawracającą nużycę, która nasila się na wiosnę i jesień. Kiedy zdąży obrosnąć nową sierścią choroba wraca i znów biedak traci sierść. Poza tą jedną przypadłością Tarys jest radosnym i kochanym psem.
Czy ktoś pokocha Taryska mimo jego choroby? Piesek ma aktualne szczepienia, jest odrobaczony. Z innymi psami dogaduje się bez problemu
Dane kontaktowe
tel: 503783622
Gatunek:Psy
Rasa:Kundel
Płeć:on
Imię:Tarys
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.12.2018
Termin ważności:7 dni (do 21.12.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 15.12.2018 (Saturday), 02:22:07 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera