PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 303 / ID: 221439)

TOBI 10 letni kundelek Szuka Fajnej Pani Lub Pana :)

Tobi jest pieskiem bardzo aktywnym, który uwielbia kontakt z człowiekiem. Lubi się bawić i wychodzić na spacery, choć trochę ciągnie na smyczy. Tobiaszek świetnie nadaje się do wspólnego uprawiania sportów np. biegów, agility czy uczenia się sztuczek. Podobnie jak border collie powinien mieć jakieś zajęcie, czyli długie spacery lub marsze, aportowanie i gryzaczki, ale także czas kiedy może odpocząć.

Tobi to 10 letni psiak o wadze 23kg. Powinien być psim jedynakiem, bo jest bardzo wpatrzony w Człowieka i wymaga poświęcenia mu całej uwagi. Przez lata pobytu w hoteliku nie miał okazji rozwijać i wykorzystywać swojego potencjału i trzeba nad nim trochę popracować, ale przy spokojnym i wytrwałym właścicielu będzie to z pewnością przyjemna praca, bo Tobi bardzo chce zadowolić swojego Człowieka. Bardzo lubi mieć z nim stały kontakt i towarzyszyć mu w jego codziennych obowiązkach.

Najlepszy dla Tobiego byłby doświadczony, spokojny, ale aktywny opiekun, najlepiej bez małych dzieci i innych zwierząt. Tobiś marzy o swoim posłaniu, fotelu lub kanapie w domu z ogrodem lub mieszkaniu w bloku, ale raczej na spokojnym osiedlu, nie w centrum miasta, bo hałasy i nadmiar bodźców mogą wpływać na niego stresująco. Na spacerach nie radzi sobie w kontaktach z innymi psami.

To cudowny i proludzki psiak, skrzywdzony w przeszłości przez ludzi. Mimo złych przeżyć potrafi się przytulić, polizać po twarzy i usnąć spokojnie na kanapie. Jedyne, czego mu w tej chwili brakuje to ta kanapa i ręka do głaskania... A przede wszystkim jego własny człowiek do kochania.

Tobi został wykastrowany oraz ma aktualną profilaktykę.

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!
Dane kontaktowe
660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Tobi
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:25.01.2022
Termin ważności:21 dni (do 15.02.2022)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:tak
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 18:41:05 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera