PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 116 / ID: 204140)

TOBI- cudowny psiak dla aktywnych!

Tobi jest 9 letnim pieskiem pod opieką fundacji "Pies na Zakręcie". Jest wykastrowany i ma aktualną profilaktykę. Jest pieskiem bardzo aktywnym, który uwielbia kontakt z człowiekiem, zabawę i spacery, choć trochę ciągnie na smyczy. Tobiaszek wręcz powinien mieć zajęcie takie jak bieganie, aportowanie i gryzaczki, ale także czas kiedy może odpocząć.

Tobi powinien być psim jedynakiem. Bardzo lubi kontakt ze swoim Człowiekiem i towarzyszy mu w jego codziennych obowiązkach. Musi mieć spokojnego, zrównoważonego właściciela, bez agresji. Najlepiej odnajdzie się w domu bez małych dzieci.
Szukamy Tobiemu domu z ogrodem, ale zdecydowanie powinien spać w domu, tak aby miał stałą, bliską relację ze swoim właścicielem. Niestety centrum miasta, hałasy i bodźce wpływają na psiaka stresująco. Nie jest psem szczekliwym, wpuszcza na posesję każdego człowieka.

To cudowny psiak, skrzywdzonym w przeszłości przez ludzi. Mimo złych przeżyć potrafi się przytulić, polizać po twarzy i usnąć spokojnie na kanapie... tylko w tej chwili brakuje mu tej kanapy i ręki do głaskania...

NIE WYDAJEMY PSÓW NA ŁAŃCUCH!!!
Dane kontaktowe
607 288 895

piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:on
Imię:Tobi
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:29.03.2020
Termin ważności:14 dni (do 12.04.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 30.03.2020 (Monday), 19:06:32 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera