PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 50 / ID: 188899)

TINA 3 letnia kocia czarnulka szuka kochającego domku

Tina to ok 3 letnia czarna kotka. Była kotem wolnożyjącym jednak los sprawił, że zadomowiła się u Człowieka. Jest nieco nieśmiała, nie jest typem nakolankowym, ale daje się pogłaskać. Naśladuje kotki mieszkające w domu tymczasowym, przez co z dnia na dzień się otwiera dziewczynka. Potrzebuje chwili na oswojenie się z nowymi ludźmi. Jest spokojna, delikatna, taka "dystyngowana kocia dama"

Pewnego dnia Tina przyprowadziła swoje dzieci do zupełnie dla niej obcego domu. Zapewne szukała pomocy dla swoich maluchów i siebie. I tak trafiła pod skrzydła wolontariatu. Do tej pory na pewno nie miała łatwego życia, o czym świadczą wybite przednie ząbki i obcięte z jednej strony wąsy. Maluchy już dawno mają swoje nowe domki. Teraz kolej na mamusie :).

Tina została odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Przebywa aktualnie w DT na Pradze Południe z 2 innymi kotkami, z którymi się bardzo dobrze dogaduje.

Chcemy znaleźć kotkom dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Dane kontaktowe
660 764 113 piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Koty
Rasa:europejska
Płeć:ona
Imię:Tina
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.01.2019
Termin ważności:30 dni (do 13.02.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 16.01.2019 (Wednesday), 03:48:31 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera