PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 43 / ID: 203591)

TARO - starszy, biedny, zrezygnowany psiak gaśnie w schronisku...

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 21.02.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
TARO - starszy, około 9-letni, duży pies. Kiedyś zapewne był piękny, życie dało się we znaki, poznał, co to bezdomność... ot i masz dawne czasy zostały tylko wspomnieniem... Taro uwielbia ludzi i kontakt z nimi. Jest bardzo ufny i serdeczny. W kojcu robi wszystko, aby człowiek zwrócił na niego uwagę. Uśmiech w jego wydaniu jest najpiękniejszy na świecie :) Na wybiegu ciężko mu było zrobić zdjęcie, gdyż podbiegał do każdego i rozdawał buziaki. Jak to możliwe, że tak piękny psiak marnuje się w schronisku? TARO nie widzi na jedno oczko :( Mamy nadzieję, że to nie przekreśli szansy na dom dla niego. Taro bez człowieka smutnieje, w boksie głównie śpi w budzie. Bez człowieka wpada w depresję... Nie chcemy, żeby Taro zakończył życie jako pies bezpański, schroniskowy numer... Błagamy o szansę i dom dla niego!
Psiak mieszka w schronisku w woj. łódzkim.

Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Króliki
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:taro
Wiek:starszy
Województwo:mazowieckie
Miasto:warszawa
Data dodania:23.12.2019
Termin ważności:60 dni (do 21.02.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 24.02.2020 (Monday), 21:17:33 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera