PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 114 / ID: 206193)

Szczeniak Baja - owczareczka niskopienna :)

Baja - wypisz-wymaluj młody owczarek niemiecki (tylko łapki nie urosły) :) Bajeczka to prześliczna suczka, niskopodwoziowa, urośnie nie większa niż przed kolano. Wielkiej urodzie towarzyszy wspaniały charakter - Baja to dziewczynka urocza, kochana, bardzo słodziutka i ogromnie pojętna. Uwielbia cały świat: ludzi, psy, ciekawi ją otoczenie, rwie się na spacerki, kocha zabawę...

Niestety, ślicznota utknęła w schronisku :( Trzeba ją jak najszybciej z niego zabrać. Baja wymagała będzie nauki chodzenia na smyczy, zasad życia u boku człowieka, socjalizacji. Szybko pójdzie, bo bardzo mądra z niej suczka :)

Szukamy dla Bajeczki dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną ją na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Baja dorośnie - będzie przyjaciółką swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebowała opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji).
W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

(data ur. ok. X.2019r.)
Dane kontaktowe
606 507 829
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:Baja
Wiek:bardzo młody
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miasto:Olsztyn
Data dodania:26.03.2020
Termin ważności:60 dni (do 25.05.2020)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Beania
statystyka
Dzisiaj: 10.04.2020 (Friday), 02:12:48 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera