PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 200 / ID: 229721)

Stevie szuka domku na zawsze!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 05.11.2023, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Stevie jest pięciolatkiem niedużym ciałem, ale za to wielkim duchem. Potrafi żyć w zgodzie z psami, jednak muszą to być psy pewne siebie i zrównoważone, nie pozwalające wejść sobie na głowę. Do ludzi Stevie ma stosunek raczej obojętny, obcych traktuje z chłodnym dystansem i pieczołowicie pilnuje swojej osobistej przestrzeni, do bliskich jest już bardziej otwarty, a najbliższym pozwala praktycznie na wszystko. Stevie nie jest zdecydowanie entuzjastą towarzystwa dzieci, o wiele lepiej czuje się w otoczeniu ludzi dorosłych, którzy zachowują się w spokojny i przewidywalny sposób. Na pewno nie jest psem dla każdego, w szczególności dla osób, które myślą o adopcji pierwszego psa w życiu. Życie ze Steviem wymaga pewnego doświadczenia z psami, znajomości zasad komunikacji tego gatunku i gotowości do podjęcia pracy nad zbudowaniem z nim poprawnej relacji. Czego by jednak o Steviem nie mówić, w jego oczach jest jakiś taki charakterystyczny błysk, będący być może odzwierciedleniem jego prawdziwego, wewnętrznego oblicza, które zdecydowanie daje się lubić! Stevie mieszka w dużej grupie psów różnej wielkości, z kotami oraz końmi. Bez przeszkód może zamieszkać w domu gdzie są już inne zwierzęta. Szukamy dla niego nowego domu i wierzymy, że już niedługo uda nam się go znaleźć!

Stevie znajduje się pod opieką Fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo do wyboru opiekuna.

Czeka na dom w woj. Warmińsko-mazurskim.

Kontakt w sprawie adopcji- 506 907 047
Dane kontaktowe
506 907 047
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Stevie
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:22.10.2023
Termin ważności:14 dni (do 05.11.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Paulina Juszczak
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 19:43:30 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera