PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 321 / ID: 232106)

Starszy uroczy psiak Biden

Biden ma około 8 lat i niestety w lutym obecnego roku trafił do naszego schroniska. To mały, bardzo sympatyczny i łagodny psiak. Chłopak jest zestresowany nową sytuacją i w jego oczkach widać ogromny smutek. Biden w kojcu przeważnie leży spokojnie w swojej budzie, nie skacze i nie szczeka tak jak inne psy, aby zwrócić na siebie uwagę. Dopiero gdy stanie się przed jego kojcem i go zawoła Biden wybiega radośnie z budy i automatycznie rozwesela się. Gdy widzi człowieka i smycz jego oczka rozpromieniają się, on wtedy już wie że w końcu nadszedł czas na upragniony spacer. Biden z wielką ochotą wychodzi na spacery poza bramę schroniska. Pięknie chodzi na smyczy i jest bardzo grzecznym pieskiem. Na dworze uroczo i radośnie podskakuje, jest także ciekawy otaczającego go świata. Biden uwielbia ludzi i inne zwierzęta. Na spacerze chciałby się przywitać z każdym człowiekiem i psem. Chłopak jest bardzo łagodny, towarzyski i przyjazny. Nie zauważyliśmy w nim ani grama agresji. Podczas spacerku Biden zawołany przychodzi na głaskanie, a gdy kogoś bliżej poznać to sam dopomina się o czułości. Pychol wtedy cieszy mu się ogromnie. Biden jest w tym wszystkim bardzo uroczy i słodki. To taki mały, przekochany, pocieszny, po prostu fajny piesek.
Biden niestety czasami szybko się męczy, być może nie ma zbyt dobrej kondycji. Podczas spaceru gdy narzucimy zbyt szybkie tempo musi czasem usiąść i odpocząć. Jednak chęci na spacerowanie mu nie brakuje i po chwili odpoczynku znów radośnie rusza w drogę. Zdarza mu się również stracić równowagę, prawdopodobnie jego przednia łapka była kiedyś kontuzjowana lub Biden może mieć jakieś problemy ze stawami. Dlatego dla naszego cudnego chłopak szukamy domu gotowego podreperować jego zdrówko, aby Biden mógł cieszyć się jak najlepszą sprawnością jeszcze przez wiele lat.
Biden jest wykastrowany, zachipowany i zaszczepiony. Obowiązuje procedura adopcyjna: wypełnienie ankiety przedadopcyjnej, rozmowa z wolontariuszem i spacer zapoznawczy z psem.
Biden przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie).
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariuszka) 605 102 979
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:starszy
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:30.05.2023
Termin ważności:60 dni (do 29.07.2023)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 05.06.2023 (Monday), 08:43:31 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera