PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 60 / ID: 193137)

Starsi Panowie Dwaj tęsknią i czekają

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 14.05.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Było sobie stadko kotów, zadbanych, zdrowych i szczęśliwych. Miały czyste, miękkie posłanka, zawsze pełne miseczki, ale przede wszystkim miały swoją Panią, na którą zawsze czekały przy drzwiach z nadzieją na codzienną porcję mizianek, zabawę i miły głos Opiekunki, która czule do nich przemawiała. Od kilku dni koty na próżno czekają. Ich Pani odeszła na zawsze, tam, skąd już się nie wraca, a koty o tym nie wiedzą. Są zawiedzione, smutne, nie rozumieją dlaczego tak jest, przecież nie zrobiły nic złego.
Romuś i Miruś byli ukochanymi kotami swojej Pani. Rudo-biały Romuś ma 16 lat, a pięknie umaszczony, srebrno-biały Miruś zwany Szarusiem to czternastolatek. Obaj koci seniorzy są w pełni sił, dawno wykastrowani, zaszczepieni, regularnie odrobaczani, przetestowani na obecność wirusów FeLV/FIV ( ujemne). Romuś przyjmuje codziennie tabletki na nadczynność tarczycy, ale nie jest to ani kosztowne, ani uciążliwe. Romuś i Miruś szukają wspólnego domku, przyjaźnią się bardzo i rozdzielenie ich byłoby kolejną traumą dla tych przemiłych stworzeń. Obaj mają jeszcze ładnych parę lat przed sobą, są aktywni, chętni do zabawy, ale to już nie rozbrykane, szalone kociaki. Starsi panowie są spokojni i niekłopotliwi. Wzorowo korzystają z kuwetki.
Czy znajdzie się ktoś, kto ich pokocha i komu będą wygrzewać kolana mrucząc przy tym pięknie? Obaj mają w sobie ogromne pokłady miłości i chętnie obdarzą nią nowego Opiekuna. Bardzo tęsknią i potrzebują kontaktu z człowiekiem. Zdjęcia pokazują ich urodę, ale ich charaktery tę urodę przewyższają.
Kotki chętnie zamieszkają w spokojnym domu z dorosłymi opiekunami, bez możliwości wychodzenia, z zabezpieczonym balkonem i oknami. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Obowiązuje procedura adopcyjna: rozmowa i wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Proszę o kontakt telefoniczny, 793 202 822.
Dane kontaktowe
793 202 822
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:senior
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:15.03.2019
Termin ważności:60 dni (do 14.05.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 20.05.2019 (Monday), 23:41:52 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera