PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 42 / ID: 191717)

Srebrny, spokojny Tadzio szuka przyjaciela

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 14.04.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Tadzio to młody ok. 4-letni kocurek. Złapany na kastrację okazał się delikatnym, łagodnym kotkiem, który zasługuje na własny kącik i miłość opiekuna.
Tadzio jest delikatnym wrażliwcem, nieśmiałkiem. Bardzo spokojny i grzeczny, nie rozrabia, nie niszczy mebli. Często śpi zwinięty w kłębek w wybranym kąciku.
Jest niekłopotliwy, nie domaga się uwagi opiekuna. Sam nie prosi o pieszczoty, raczej się wycofuje, ale głaskany pokazuje, że sprawia mu to przyjemność i chce więcej. Nawet wystawia brzusio do głaskania. Jest zupełnie nieagresywny, jedyną jego obroną jest wycofanie się, zazwyczaj na wysoką półkę drapaka.
Tadzio przebywa w gronie innych kotów szukających domu, był zaprzyjaźniony z nieśmiałą koteczką, która właśnie znalazła nowych opiekunów. Często się trzymali razem, wzajemnie myli futerka. Tadzio lubi koty i chciałby znaleźć dom z innym miłym kotem potrzebującym towarzysza. Na pewno zaprzyjaźniłby się z innym spokojnym kotem. Tadzio jest uległy w stosunku do kotów, unika konfliktów. Psów raczej się boi i unika.
Kocurek przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, ma zrobione testy FeLV/FIV.
Szuka spokojnego domu (w bloku) i dorosłych opiekunów, którzy pokochają nieśmiałka i cierpliwie pozwolą mu się otworzyć i zaufać. Taki dom potrafi dokonać cudu, w nowym otoczeniu, bez stadka zwierząt koty często się otwierają i szukają bliskości człowieka. Może i Tadzio będzie miał takie szczęście?
Kocurek przebywa w małej miejscowości, ale pomożemy w dowiezieniu do Warszawy lub Krakowa. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.
Dane kontaktowe
698427893
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:13.02.2019
Termin ważności:60 dni (do 14.04.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 24.04.2019 (Wednesday), 01:14:27 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera