PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 408 / ID: 131272)

Sopelek to piesek niewidomy - potrzebuje bezpieczeństwa i ciepła, nie budy FILM

Wizyta w schronisku to dla wielu ludzi smutne doświadczenie. Setki psich oczu i nosków wciśniętych między kraty, błagających - spójrz na mnie, wybierz mnie, proszę... Sopelek nie widzi, ogląda świat za pomocą węchu, dotyku i słuchu. Wciska pyszczek między kraty i czeka... Czeka bo wierzy, że ktoś go wypatrzy i podaruje dom? Czy czeka bo nie pozostało mu już nic innego? W kojcu poza dziurawą budką i pustą miską nie ma nic... Nie ma miękkiego kocyka, gumowych zabawek, nie ma kapci ukochanego Pana, które mógłby przynosić każdego ranka. Nie ma tu też radości, nadziei wiary w lepsze jutro. Z każdego kąta wyziera jedynie bieda i okrutna tęsknota za ciepłem ludzkich ramion.

Każde odwiedziny wolontariuszy są dla niego odskocznią od okrutnej codzienności. Kontakt z ludzką dłonią to najcudowniejsza chwila w życiu. Sopelek to niezwykła duszyczka, która człowieka kocha ponad wszystko. Zawsze był radosnym pieskiem, uwielbiał spacery, zabawy i brykanie z innymi psiakami. Mimo swojej niepełnosprawności nie traci pogody ducha.

Sopelek bardzo pilnie potrzebuje kochającej rodziny, potrzebuje kogoś, z kim dumnie będzie mógł kroczyć przez życie. Kogoś kto zrozumie jego psie potrzeby, troski, lęki i marzenia. Czy jest wśród Was dobra dusza, która podaruje naszemu Sopelkowi opiekę, troskę i miłość jakiej to cudne stworzonko nie zaznało?

W schronisku nie możemy zrobić dla niego nic więcej - zaszczepiliśmy, odrobaczyliśmy, daliśmy budkę i miskę... Bezpieczny kącik w domu i w sercu musisz podarować mu Ty...

Sopelek urodził się w 2012 r., jest niewielkim pieskiem, sięga w kłębie do połowy łydki.

Szuka domu bez małych dzieci, doświadczonego w opiece nad psami lub opiekuna, dla którego praca z psem oraz kontakt z behawiorystą nie będzie stanowił problemu.
Zmiana miejsca zamieszkania może wywołać u psa ogromny stres, z którym nowy opiekun będzie musiał się zmierzyć.

Prosimy o przemyślane telefony.
Psiak mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale jeśli nie będziecie Państwo mogli po niego przyjechać pomożemy w transporcie w miarę własnych możliwości.

601 245 643 w godz. 10-20.
668 332 546 w godz. 17-21
KONIECZNIE OBEJRZYJ FILMIK Z PSIAKIEM: https://www.youtube.com/watch?v=FHpT_BCG_m4

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
Dane kontaktowe
Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko w Busku-Zdroju
Kontakt: 668 332 546 w godzinach 17-21
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Sopelek
Wiek:dorosły
Województwo:opolskie
Miasto:Opole
Data dodania:20.01.2017
Termin ważności:60 dni (do 21.03.2017)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik AsiaBusko
statystyka
Dzisiaj: 24.01.2017 (Tuesday), 01:59:32 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera