PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 328 / ID: 174910)

Sony potrzebuje Twojej pomocy

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 10.11.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Siedmiolatek Sony szuka Człowieka, który się nim zaopiekuje. Potrzebuje cierpliwego opiekuna, który zrozumie jego wcześniejsze krzywdy. Szukamy doświadczonej osoby, która wcześniej pracowała już z psami, Sony nie może być pierwszym psem w domu.
Jakim psem jest nasz podopieczny? Ostatnimi czasy bardzo otworzył się na ludzi, chętnie rozdaje całusy. Jeśli w domu jest już pies, to nasz siedmiolatek na pewno mógłby się wiele nauczyć od otwartego czworonoga. Z dziećmi również powinien stworzyć dobrą relację. Pomocny może okazać się odpowiedni trening klatkowy, w celu stabilizacji i zapewnienia Sonemu poczucia bezpieczeństwa, np. pod nieobecność Właścicieli. Psiak poleca się do adopcji, już długo czeka na swojego Człowieka, może to właśnie Ty go przygarniesz.
Dane kontaktowe
Tel. 660 764 113
Mail: piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundel
Płeć:on
Imię:Sony
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:03.11.2018
Termin ważności:7 dni (do 10.11.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 13.11.2018 (Tuesday), 22:12:14 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera