PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 137 / ID: 222202)

Śliczne kotki szukają dobrych domów!

Pierwsza Kotka (biało bura) - ok. 5 lat. Nie ma przedniej łapki po amputacji urazowej. W niczym jej to nie przeszkadza. Oczywiście korzysta z kuwety i jest zdrowa.

Druga koteczka (bura)- słodka, ok półroczna koteczka, pełna energii, uwielbia zabawę. Jeszcze nie wysterylizowana. Nieco utyka na prawą przednią łapę. Korzysta z kuwety.

Trzecia koteczka (bura z dodatkiem białego)-ok 5 - 6 lat, bez zębów usuniętych z powodu zapalenia dziąseł. Brak uzębienie nie przeszkadza w jedzeniu suchej karmy. Uwielbia mizianie ale na własnych warunkach. Potrafi się o nie upomnieć albo pokazać, że teraz nie chce być dotykana. Kotka z charakterem. Korzysta z kuwety.

Czwarta koteczka (czarna z krawatem) - ok 6 - 7letnia. Kiedyś miała dom, opiekunowie wyrzucili ją, gdy okazało się, że jest kotna. Do lecznicy trafiła z roztrzaskanym lewym okiem, które zostało usunięte. Potem trafiła do mnie. Jula kocha człowieka. Ma baaaardzo dobry charakter. Dopomina się głaskania lubi przy tym delikatnie podgryzać rękę.
Dane kontaktowe
503783622
Gatunek:Koty
Rasa:mix
Płeć:ona
Imię:
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:23.01.2022
Termin ważności:7 dni (do 30.01.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 18:56:02 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera