PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 70 / ID: 182747)

Serdeczny kumpel dla Twojego kotka

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 13.11.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Piksel to elegancki, zadbany pingwinek, niespełna roczny kocurek, duże kocie dziecko. Razem z bratem i mamą, młodą czarną koteczką, przebywa w troskliwym domu tymczasowym. Cała rodzinka szuka nowych domów.
Piksel to mistrz kociej przyjaźni, byłby idealnym kumplem dla drugiego młodego kota. Jest bardzo łagodny, a równocześnie wesoły. Lubi się bawić i zachęci do zabawy znudzonego jedynaka. Piksel jest wyjątkowo towarzyskim kotkiem, kochającym inne koty. Nawet nowego kota w domu wita bardzo przyjaźnie i próbuje się zakumplować. Lubi też maluszki w domu tymczasowym. Jest delikatny, niedominujący, niemęczący dla kotów. Lubi się przytulić do kotów. Na zdjęciach jest z bratem pingwinkiem i swoją czarną mamą. Ze wszystkimi ma świetne relacje.
Piksel ma brata Mimka o podobnym umaszczeniu, tylko z białymi uszkami i szalikiem, i czarną mamę z białym żabocikiem.
Piksel może znaleźć dom z innym wesołym kotem potrzebującym towarzystwa lub razem ze swoim bratem lub mamą.
W stosunku do ludzi Piksel jest bardzo łagodny, absolutnie pozbawiony agresji. Jest uległy, łatwy w obsłudze. Bez protestów pozwala na obcięcie pazurków i inne zabiegi. Nigdy nie używa pazurków i ząbków w kontaktach z człowiekiem. Wzięty na ręce jest spokojny i grzeczny, choć sam nie wpycha się na kolanka. Ma kumpli do zabawy, mamę i brata do przytulanek, ale w mniejszym gronie kotów na pewno bardziej zwiąże się z opiekunami.
Piksel jest zadbany, ma piękne lśniące futerko, przeszedł pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, nie jest nosicielem wirusów FeLV/FIV. Korzysta z kuwety, potrafi używać drapaczka.
Szuka domu z drugim kotkiem, bez możliwości wychodzenia, domu w bloku, z zabezpieczeniem balkonu/okna. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Kotek jest w małym mieście, ale zapewniam transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.
Dane kontaktowe
609559862
Gatunek:Koty
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:młody
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:14.09.2018
Termin ważności:60 dni (do 13.11.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik GrażynaW.
statystyka
Dzisiaj: 19.01.2019 (Saturday), 22:39:53 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera