PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 170 / ID: 162189)

Samice koszatniczek szuka nowych domów!

Koszatniczki zostały odebrane od kobiety, która dopuściła do zrodzenia się ponad 200 koszatniczek z jednej parki. Zwierzęta przebywały w fatalnych warunkach. Stąd też na wstępie musimy uczulić, że nasze koszatniczki w wyniku chowu wsobnego mogą borykać się z różnymi problemami zdrowotnymi.
Aktualnie domów szuka kilkadziesiąt samiczek. Część z nich jest już gotowa do adopcji, inne natomiast muszą jeszcze przybrać na wadze i podrosnąć. Dziewczyny wyglądają na zdrowe, jednak nie możemy zagwarantować, że takie są. Niektóre z nich mają zabliźnione urazy, np. brak części ogona czy postrzępione uszy. Są dorosłe, które ważą od 160 g do 200 g oraz młode ponad 1,5 miesięczne, które zostaną wydane do adopcji po osiągnięciu stosownej wagi. Ciekawskie, jednak zachowujące rezerwę w stosunku do człowieka. Jedne bardziej wycofane, drugie odważniejsze. Wszystkie uczą się dopiero normalnego kontaktu z człowiekiem. Szukamy dla nich domów pełnych miłości, które wynagrodzą im dotychczasowe cierpienia.
Koszatniczki to zwierzęta stadne, NIE MA więc możliwości adopcji koszatniczki, która miałaby być jedynakiem.
Obowiązuje procedura adopcyjna.
Samiczki ze zdjęć przebywają obecnie w Domu Tymczasowym w okolicy Góry na Dolnym Śląsku. Szukamy domów w całej Polsce. Kilkadziesiąt samiczek z interwencji wyjechało do Domów Tymczasowych m.in. w Poznaniu, w Warszawie czy w Gdańsku, skąd również można je adoptować.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji:
Jagoda: 536 429 811
Ania: 662 237 281
Gatunek:Gryzonie
Rasa:
Płeć:ona
Imię:
Wiek:młody
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:18.11.2017
Termin ważności:14 dni (do 02.12.2017)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 20.11.2017 (Monday), 21:09:48 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Stronę wykonał: Jacek Pazera