PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 315 / ID: 171065)

SZOPIK SZUKA KOCHAJĄCEGO DOMU!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 14.06.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
SZOPIK ma 10 miesięcy, razem z siostrą został porzucony przez kocią mamę. Do adopcji osobno lub razem z siostrą Nikki do adopcji w dwupaku:

https://www.olx.pl/oferta/nikki-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDrxiO7.html

Kocurek przeszedł leczenie zaawansowanego kociego kataru, w wyniku powikłań po chorobie oczka zostały uszkodzone, Szopik jest kotkiem słabo widzącym. Pomimo tego radzi sobie doskonale, jak każdy zdrowy kotek.
Szopik jest ogromnym pieszczochem i łasuchem, uwielbia się bawić i szaleć wspólnie ze swoją siostrą Nikki. Szopciu jest dużym pieszczochem, garnie się na kolana przy każdej nadarzającej się okazji i domaga głaskania.

Szopik jest dużym kotkiem, z pięknym cętkowanym burym futerkiem i rudymi akcentami.
Koteczek jest już w pełni zdrowy, pięknie korzysta z kuwety oraz drapaka, lubi się bawić, szczególnie piłeczkami i myszkami.
SZOPIK szuka kochających, cierpliwych oraz odpowiedzialnych opiekunów.

Kotek razem z siostrą Nikki szukają domu niewychodzącego.

Przed adopcją obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej, zabezpieczenie balkonu/okien.

W sprawie adopcji proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny: 604889413

Balkon:
Zabezpieczony balkon to podstawa jeśli chodzi o bezpieczeństwo kota. Nie jest prawdą stwierdzenie, że kot zawsze spada na cztery łapy. Upadek nawet z 1 piętra może skończyć się dla kota tragicznie: urazem wewnętrznym, złamaniami, a nawet śmiercią. Jeśli nawet uda mu się przeżyć, ucieknie w popłochu, przerażony tym co mu się przytrafiło. Nie warto ryzykować. Siatka ochronna zagwarantuje Twojemu domowemu kotu bezpieczny dostęp do świeżego powietrza. Prawidłowo osiatkowany balkon to zabezpieczony od posadzki do sufitu (a nie tylko sama balustrada).

Okno:
Uchylone okna są dużym niebezpieczeństwem dla kotów, ponieważ łatwo mogą się zaklinować i udusić lub chociażby skaleczyć. Kratka zasłania niebezpieczne szczeliny powstałe w wyniku uchylenia okna i jest tak zaprojektowana, że uniemożliwia wspinanie się przez kota. Domowe koty coraz częściej giną (w mękach) z powodu zakleszczenia w uchylnym oknie, a wystarczy tylko zamontować takie krateczki, które na dodatek są dość tanie oraz bardzo łatwe w montażu. Kratkie takie można kupić m.in. na zooplusie: www.zooplus.pl/-zap285876/shop/koty/drzwi_siataki_preparaty/ochronne_kratki_kot/30843
Dane kontaktowe
MAGDA
604889413
Gatunek:Koty
Rasa:POSPOLITE
Płeć:on
Imię:SZOPIK
Wiek:młody
Województwo:śląskie
Miasto:Bielsko Biała
Data dodania:15.04.2018
Termin ważności:60 dni (do 14.06.2018)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik misia123
statystyka
Dzisiaj: 23.03.2019 (Saturday), 00:18:37 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera