PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 494 / ID: 190045)

SONY - kochany psiak szuka wspaniałego domku!

Cześć mam na imię Sony, mam ok. 7 lat, już bardzo długo szukam domu. Trafiłem pod opiekę fundacji, jako szczeniak i tak już zostałem. Do tej pory nikt się mną nie zainteresował. Kocham swój dom, w którym mieszkam, ale to tylko hotelik i jak każdy pies marzę o własnym kącie, takim na zawsze. Jestem łagodnym, wrażliwym i wdzięcznym pieskiem. Dogadam się z innymi zwierzakami: psami i kotami. Jestem zaczipowany i wykastrowany.

Jestem pieskiem o wielkim sercu i bardzo delikatnej psychice. Mój nowy Opiekun musiałby mnie pokochać od pierwszego wejrzenia...jak w filmach... i dać mi czas, bym i ja go pokochał. Potrafię kochać, nawet bardzo mocno! Potrzebuję jednak więcej czasu, niż przeciętny pies, by zbudować to uczucie!

Sonemu potrzebni są stabilni Opiekunowie, osoby w średnim wieku bez małych dzieci, najlepiej z domem z ogrodem na przedmieściach.

Sony poleca się do adopcji! Bardzo się otworzył na ludzi. Domaga się pieszczot, chętnie rozdaje buziaki Widać jak bardzo potrzebuje SWOJEGO człowieka.

Chcemy znaleźć psiakowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
607 407 152
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Sony
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:10.10.2019
Termin ważności:14 dni (do 24.10.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 13.10.2019 (Sunday), 22:19:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera