PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 92 / ID: 201257)

SONIK - kochany psiak, od szczeniaka w schronisku błaga o dom!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 11.12.2019, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Sonik od szczeniaka w schronisku szuka domku...
Kochany pozytywny psiak, który człowieka uwielbia i nie chce się z nim rozstawać ani na chwilę . Starszy los zamknął Sonika za kratami na bardzo długo w schronisku w którym jest ok 4000 psów. Jak wypatrzyć tam takiego psa , jak ich tam tyle...Trafił do innego schroniska, w którym pierwszy raz ktoś mu poświęcił chwile i w końcu ma ogłoszenie.
Sonik już nasiedział się , także zmobilizujmy wszystkie siły i dajmy temu wspaniałemu psu dom.Sonik, jest młody ma około 3 lata , jest po kastracji. Mieszka w kojcu z psami i suczkami i dogaduje się z nimi doskonale. Na zdjęciach pięknie pozował, szukał z nami kontaktu, przymilał się cały czas. Jest kochanym, łagodnym psiakiem. Bawił się z 10 letnią córką wolontariuszki, kocha wszystkich ludzi, dużych i małych :) Za długo już siedzi w zimnym boksie, błagamy o szansę dla niego!
Sonik mieszka w schronisku w woj. łódzkim.

Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:sonik
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:12.10.2019
Termin ważności:60 dni (do 11.12.2019)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 29.02.2020 (Saturday), 13:52:40 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera