PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 156 / ID: 204389)

ŚNIEŻKA - śliczna, nieśmiała, nieduża sunia szuka domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 23.03.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Śnieżka trafiła do nas prosto z lecznicy dla zwierząt z małej miejscowości. Ktoś zobaczył półprzytomną sunię leżącą na chodniku. Teraz sunia jest już bezpieczna i szuka kochającego domu. Obecnie Śnieżka mieszka w domowym hoteliku pod Warszawą, gdzie uczy się życia rodzinnego. Sunia początkowo jest nieśmiała, ale w nowym domu po dniu, dwóch, jak zobaczy, że człowiek ma wobec niej dobre zamiary, to zmienia się nie do poznania. Sunia ma delikatną i wrażliwą naturę, dlatego szukamy jej spokojnego domu, najlepiej bez małych dzieci, bo w takich warunkach najlepiej się czuje :) Sama jest spokojna i zrównoważona. Nie wymaga wielkich ilości ruchu, woli ciszę i spokój w zaciszu domowym w gronie znanych jej osób :) Z innymi psami dobrze się dogaduje, nie jest konfliktowa, ani dominująca. Sunia miała też kontakt z kotem, ale nie zrobił on na niej żadnego wrażenia, więc wnioskujemy, że w nowym domu może mieszkać też z tymi zwierzakami :) Śnieżka potrafi chodzić na smyczy. W domu trzyma czystość, nie niszczy.
Śnieżka nie miała łatwego życia, dlatego szukamy jej kogoś, kto zaakceptuję ją taką, jaką jest:) Sunia jest przepiękna, waży ok. 10 kg, jest niewielka. W tej chwili ma ok. 6-7 lat. Jest zaszczepiona, odrobaczona, ma czip, jest wysterylizowana.

Chcesz dać jej dom? Zadzwoń: 601 925 696

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:ŚNIEŻKA
Wiek:dorosły
Województwo:wielkopolskie
Miasto:Poznań
Data dodania:23.01.2020
Termin ważności:60 dni (do 23.03.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 20.09.2020 (Sunday), 12:21:17 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera