PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 54 / ID: 220570)

SABCIA - czy patrząc w jej oczy nie masz łez w swoich? Adoptuj, prosimy.

Spójrzcie na tę sunię. Widzicie ją na zielonej trawie, nieco przestraszoną, może zdziwioną. A teraz dowiecie się na jej temat nieco więcej.
Właśnie teraz, w tej chwili, gdy czytasz to ogłoszenie mija sześć lat!! odkąd ta sunia przebywa w podlaskim pseudoschronisku. Sabcia, bo tak nazwaliśmy ją na potrzeby tego ogłoszenia, czyli suczka numerze ewidencyjnym I 646/15 została odłowiona na terenie związku gmin Kumiałka-Biebrza 13 lipca 2015 roku!!
W chwili robienia jej zdjęcia wiek Sabci obliczono na około 7 lat. To oznaczałoby, że teraz jest już psią seniorką. Mamy podstawy, by wątpić, że wiek tego psiaka faktycznie jest taki, jak podano. Niezależnie jednak od tego, dziś ma już zapewne dyszkę na karku. I co? Jej szanse na adopcję tym bardziej sięgają zera? A może spadły już nawet niżej? Czyli co, śmierć dosięgnie ją w zimnym boksie w pseudoschronisku w Krzeczkowie..? Pewnie tak...
Zdjęcie zostało zrobione Sabci w chwili odłowienia, czyli 13 lipca sześć lat temu. Od tamtej pory pies nie wyszedł ANI RAZU NA SPACER. Ona nie wie, czym jest trawa, że jest zielona. Nie zna świata, poza tym, który jest wokół niej, czyli schroniskowy.

Zdajemy sobie sprawę, że adopcja psów takich jak Sabcia to cud. Ale trafiają się ludzie cudowni i wierzymy, że wśród Was czytających to ogłoszenie jest Ktoś taki. Błagamy o dom dla Sabci. To łagodna, delikatna sunia. Jej wygląd wskazuje, że gdzieś któryś z jej przodków był labradorem.
Pewnie nigdy nie miała prawdziwego domu, w przeciwnym razie nie znalazłaby się w tym miejscu. Może na starość uda jej się go znaleźć?

Jeśli ktoś z Państwa zainteresuje się Sabcią podajemy namiary teleadresowe:
nr do schroniska - 604 798 164
e-mail: green_house63@tlen.pl

Pamiętaj, by rozmawiając podać numer ewidencyjny psa. Ogłaszany pies to dla schroniska nie Sabcia, lecz numer I 646/15.

Pomocy w adopcji należy oczekiwać od:
związku gmin "Kumiałka - Biebrza" z siedzibą w Korycinie,
ul. Knyszyńska 2 A, 16-140 Korycin,
woj. podlaskie
tel. 85 8712215, e-mail: kumialka-biebrza@wp.pl
Dane kontaktowe
604 798 164
Gatunek:Psy
Rasa:labrador mix
Płeć:ona
Imię:SABCIA
Wiek:dorosły
Województwo:podlaskie
Miasto:Białystok
Data dodania:13.10.2021
Termin ważności:60 dni (do 12.12.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Sprawa Psa
statystyka
Dzisiaj: 27.10.2021 (Wednesday), 15:47:27 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera