PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 287 / ID: 215684)

SABA - cudowna sunia w typie owczarka szuka domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 14.06.2021, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Saba to sunia, która została wyrzucona na ulicę na pewną śmierć... W ciąży...
Wakacje w pełni, piękna pogoda, wszyscy szczęśliwi i radośni, jednak dla psów to najgorszy okres w roku. Zaczyna się masowe wyrzucane ich na ulicę. Właśnie w taki sposób trafiła do nas Saba. Wycieńczona, w zaawansowanej ciąży, ledwo szła w ogromnym upale koło ruchliwej drogi. Na szczęście w końcu jeden z przejeżdżających samochodów zlitował się i zatrzymał przy drodze. Tak trafiła pod nasze skrzydła.
Sunia mieszka obecnie w domowym hoteliku pod Warszawą.
Saba dała się poznać jako typowy owczarek :) Do nowych osób nie jest wylewna, trzeba zapracować na jej zaufanie ;) Jest stonowana, nie narzuca się ze swoją osobą. Zaproszona do głaskania podchodzi i poddaje się pieszczotom, ale nie jest to typ psiaka, który musi cały czas siedzieć opiekunowi na kolanach. Jest dość niezależna, lubi zadania i pracę z opiekunem. Z pewnością byłaby zadowolona ze spędzania wspólnie czasu z opiekunem w sposób aktywny. Spacery i węszenie to jej ulubione czynności, chociaż nie wymaga długich biegów.
Saba jest czysta, załatwia się na dworze. Potrafi chodzić na smyczy. Nie przepada za kotami. W domu najlepiej czułaby się jako jedynaczka, lubi mieć swoje zdanie :)
Saba to bardzo fajna, zadaniowa sunia.
Idealnie sprawdzi się jako partnerka kogoś, kto szuka psiaka do pracy. Saba ma obecnie ok 8-9 lat.

Kontakt w sprawie adopcji 609 212 748

Obowiązuje ankieta, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy adopcji psa. Psy wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu, nigdy do budy bądź na łańcuch. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla psa.
Dane kontaktowe
609 212 748
Gatunek:Psy
Rasa:owczarek niemiecki mix
Płeć:ona
Imię:Saba
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:15.04.2021
Termin ważności:60 dni (do 14.06.2021)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Renata.K
statystyka
Dzisiaj: 26.01.2022 (Wednesday), 18:04:50 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera