PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 88 / ID: 232829)

SABA - cudna sunia w typie owczarka szuka domu

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 23.07.2023, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
SABA - OD ZAWSZE BEZDOMNA, NIGDY NIE KOCHANA, ZBYT POSPOLITA, ŻEBY KTOŚ JĄ WRESZCIE POKOCHAŁ? BŁAGA O SZANSĘ I DOM!! PROSIMY O LAWINĘ UDOSTĘPNIEŃ !! Saba to zapomniana, zwykła sunia w typie owczarka. Wygląda jak co drugi psiak odsiadujący wyrok za głupotę człowieka, w jednym z polskich schronisk... od 4 lat siedzi w hoteliku i był o nią tylko jeden telefon... Oczywiście na łańcuch, a jak? W Polsce psy w typie ONKów nadają się tylko na dwór, do budy czy kojca... Brak nam słów na takie myślenie :( Saba to ofiara bezmyślności ludzi :( Sunia ma obecnie ok 8 lat. Kilka lat spędziła zamknięta w ciasnym boksie w jednej z małopolskich mordowni. Mordownię po latach interwencyjnie zamknięto. Ludzie pisali do nas - ratujcie psy stamtąd, pomożemy! Uratowaliśmy Sabę, ale po tym jak trafiła do hoteliku nikt nie zapytał nawet co u niej słychać :( Smutne, nie sądzicie... ? Wielokrotnie wstawiałyśmy nowe zdjęcia i filmiki Saby, ale nie mają nawet 1/10 udostępnień co psy w typie rasy... Lata lecą, a Saba traci już nadzieję, że ktoś kiedyś ja pokocha. Że da jej dom. Bezinteresownie. Z miłości... Jaka jest Saba? To mądra, bardzo bystra i chętna do pracy z człowiekiem dziewczyna. Szybko się uczy, chętnie współpracuje z przewodnikiem. Jest bardzo karna. Jest spokojna, prawie nie szczeka. W domu zachowuje się jakby jej nie było. Lubi pieszczoty ale nie jest nachalna. Akceptuje inne psy, ale nie czuje się komfortowo wśród małych szczekających piesków. Zdecydowanie bardziej woli większe, zrównoważone psie towarzystwo :) Do kotów co prawda nie pała wielką miłością, ale odwołana zostawia je w spokoju. W domu zachowuje czystość, nic nie niszczy, zostawiona sama grzecznie kładzie się spać :) To bardzo fajna, kochana i mądra sunia. Jej przekleństwem jest wygląd :( Ale czy to przekreśla jej szansę na dom? Szukamy dla Saby opiekuna, który będzie potrafił spojrzeć na nią sercem. Który pokocha ją za charakter, nie za wygląd.

Kontakt z wolontariuszką w sprawie adopcji: 692 347 958
Jeśli nie odbieramy, zostaw proszę SMS z imieniem psa, oddzwonimy.

Adopcja jest możliwa po procedurze adopcyjnej, czyli wypełnieniu ankiety i zgodzie na wizytę przed adopcyjną w przyszłym miejscu zamieszkania pieska.
Nie wydamy Saby do zamieszkania w warunkach zewnętrznych, proszę tego nie proponować.
Dane kontaktowe
asa
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:saba
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:warszawa
Data dodania:24.05.2023
Termin ważności:60 dni (do 23.07.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik _beatka_
statystyka
Dzisiaj: 03.12.2023 (Sunday), 21:30:50 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera