PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 26 / ID: 209179)

Rubin z nadzieją czeka na dom

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 01.09.2020, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Rubin jak na owczarka przystało 100% Onka w onku. Mega ineligentny mocno nastawiony na pracę z człowiekiem. BARDZO lubi być blisko człowieka i wręcz czeka na podaną nową komendę. Mimo wieku jest w dobrej kondycji i chętnie chodzi na spacery dostosowane do wieku psa. Tylko dla konesera rasy. Potecjalny zainteresowany powinienem przyjść na spacer zapoznawczy aby pies poznał i zaufał.Na obcych reaguje obojętnie ale zaczepiony nagle na ulicy potrafi wyrazić swoje niezadowolenie taką sytuacją.

Stosunek do dzieci obojętny, ale razeczej powyżej 7 r.ż.

Wskazane aby w nowym domu był jedynakiem. Psów NIE zaakceptuje niezależnie od płci. Początkowe wyjście z boksu potrafi szarpać następnie idzie grzecznie na luźnej smyczy. Przy regularnych spacerach będzie chodził tylko na luźnej smyczy. Rewelacyjnie reaguje na komendę do mnie zna i wykonuje też poproś, góra, łapka,obrocik. Uwielbia drapanko po zadku i pod brodą. Wymaga suplementacji na stawy.

Niestety ma już około 10 lat i jego szanse na dom są coraz mniejsze.. Jednak my się nie poddajemy i z nadzieją liczymy ze chłopak zdąży poznać co to prawdziwy dom

Obecnie przebywa w hotelu w okolicach Łodzi
Zadzwoń Monika 600 391 820
Dane kontaktowe
600391820
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:starszy
Województwo:łódzkie
Miasto:Łódź
Data dodania:11.08.2020
Termin ważności:21 dni (do 01.09.2020)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ola0207
statystyka
Dzisiaj: 29.09.2020 (Tuesday), 03:49:43 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera