PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 941 / ID: 211166)

Roczna energiczna Zorka szuka domu!

Połowa października za nami. Zorka bardzo zmieniła się odkąd trafiła do DT, trochę podrosła (a raczej ciut przytyła i wydłużyła się), udało się ukierunkować jej energię. Tutaj ogrom pracy i serca wkłada w Zorkę jej tymczasowa opiekunka.

Zorka nie jest typem kanapowca który całe dnie spędzałby w domu. Jest zdecydowanie wyczynowcem, bardzo energiczna, żywiołowa, gibka i wysportowana.
To pies wyłącznie dla aktywnych ludzi, którzy poświęcą jej też dużo czasu i uwagi. Nie wystarczą jej zwykłe spacery. Idealnie odnajdzie się w psich sportach, kocha aportowanie i piłeczki, jest niezwykle skoczna i bardzo mądra - bardzo szybko się uczy. To psiak który świetnie odnajduje się w zajęciach które wymagają skupienia, "pracy" i bardzo to lubi.

W DT przyzwyczaiła się do pobytu w klatce kennelowej, ale zostaje tam na max. 4 godziny. Potrzebuje gryzaków, zabawek, mat węchowych które umilą jej czas oczekiwania na opiekuna.

Zora jest po konsultacji z behawiorystą, ale jeszcze sporo pracy przed nią - trzeba wyciszyć niektóre zachowania jak np. chęć gonienia samochodów czy reakcję na dzieci bawiące się piłką.

Zdecydowanie nie jest to pies do domu z małymi dziećmi.
Wymaga opiekuna który wyznaczy jej granice, będzie z nią pracować jednocześnie współpracując w razie problemów z behawiorystą.

Jest to pies który lubi ludzi i uwielbia być najważniejsza w ludzkim stadzie, ale po pieszczochach woli pójść na swoje legowisko.

Nie wiemy czyja krew w niej płynie- to misz masz idealny - niezwykle urodziwa, niewysoka, o kompaktowej budowie ciała ale dość zbitej, sterczących nietoperkowatych uszyskach i długaśnym jęzorze.
Jest odważna, czujna, charakterna- w duecie z innymi psami zawsze chce być górą.
Patrząc na jej wygląd i charakter można się u niej dopatrywać cech bordera blue merle,
owczarka australijskiego, australian cattle doga i corgie (sadząc po długości tułowia ;)).

Filmiki z Zorką: https://www.facebook.com/PiesNaZakrecie/posts/3382421588504580

Jest zaszczepiona, zachipowana, odrobaczona, przed nią sterylizacja.

Chcemy znaleźć Axowi dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.

NIE WYDAJEMY PSÓW DO BUDY I NA ŁAŃCUCH!

Adoptując psa bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Psa nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną.
Dane kontaktowe
607 288 895
piesnazakrecie@o2.pl
Gatunek:Psy
Rasa:kundelek
Płeć:ona
Imię:Zorka
Wiek:dorosły
Województwo:mazowieckie
Miasto:Warszawa
Data dodania:24.02.2021
Termin ważności:7 dni (do 03.03.2021)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik piesnazakrecie
statystyka
Dzisiaj: 25.02.2021 (Thursday), 14:18:15 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera