PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 40 / ID: 230418)

ROZALKA - uratowana od ciężkiego łańcucha, szuka dobrego domu!

CAŁE ŻYCIE WISIAŁA NA CIĘŻKIM ŁAŃCUCHU. GDY W UFNYCH OCZACH SZKLĄ SIĘ ŁZY... CHOĆ Z CAŁYCH SIŁ STARA SIĘ UŚMIECHAĆ, BY ROZPACZ JEJ SERCA NIE SKREŚLIŁA SZANSY NA MIŁOŚĆ.
ROZALKA - z utęsknieniem patrzy zza schroniskowych krat, czekając na ten dzień, kiedy otworzy się brama kojca i ktoś powie:
Nie płacz, nie będziesz się więcej bać, idziemy do domu...
Rozalka- przepełniona miłością do człowieka aż tak bardzo, że wydaje się że nią promieniuje... Wpatrzona w jego oczy... Spragniona dotyku... Tak bardzo chłonie każdą chwilę bliskości.
Na pozór radosna, energiczna sunieczka, ciesząca się z najmniejszych gestów, które są dla niej sensem życia - poświęcenie uwagi człowieka i zabawa to dla niej największa nagroda.
W rzeczywistości przepełniona smutkiem i tęsknotą - gdy tylko zostaje sama w kojcu, zmienia się nie do poznania. Traci chęć i radość życia, tęsknym wzrokiem, przepełnionym rozpaczą wpatruje się całymi tygodniami w bramę schroniska, zaklinając swój smutny los bezpańskiej kundelki.
A przecież... to wyjątkowa sunia. Łagodna, ciepła, cudowna, sunia, która powinna swoje beztroskie
lata spędzać na zabawie, gonitwach i wspólnych spacerach. Jest niesamowicie otwarta i przyjazna do ludzi. Kocha kontakt z człowiekiem i długie spacery. Doskonale nadaje się do aktywnej rodziny, lubiącej spędzać czas na świeżym powietrzu.
Rozalka ma około 2 lat. Jest średniej wielkości, około 25 kg. Jest po sterylizacji. Z racji przeszłości, jest zgodna nie że wszystkimi pieski, ale część toleruje.
Przebywa obecnie koło Łowicza, ale pomagamy w skoordynowaniu transportu na koszt przyszłego opiekuna.

Kontakt w sprawie adopcji: 609 212 748
Jeśli nie odbieramy od razu telefonu, wyślij proszę sms z imieniem pieska.

Adopcja jest możliwa po wypełnieniu ankiety, przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej oraz po podpisaniu umowy adopcji psa. Nie wydamy psa na łańcuch ani do kojca.
Dane kontaktowe
asa
Gatunek:Psy
Rasa:mieszaniec
Płeć:ona
Imię:ROZALKA
Wiek:dorosły
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:24.01.2023
Termin ważności:60 dni (do 25.03.2023)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 08.02.2023 (Wednesday), 01:55:51 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera