PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 15 / ID: 221773)

ROMUŚ - kochany, łagodny kotek szuka domu!

ROMUŚ NIE CHCE WRACAĆ NA DWÓR! KOCHA... UFA... BŁAGA... LITOŚCI!
Romuś - najsmutniejszy staruszek na świecie.
Wzruszające jest to jak bardzo kocha i ufa po tym, co przeszedł... NIEPEŁNOSPRAWNY - z dziurą w podniebieniu- nie ma szans na mrozie... Jego całe życie było parszywe.
Najpierw bezdomny doczołgał się resztkami sił do człowieka i oddał swoje życie w jego ręce... Później wegetował w schronisku, skąd trafił do adopcji, lecz nieupilnowany WYPADŁ Z 3- GO PIĘTRA na beton.
Przeżył, ale jego pyszczek był zmasakrowany... Pękło podniebienie i przegroda nosowa. Wymagał drutowania i wstawienia zaślepki. Niestety, druty pękły i zostawiając dziurę w podniebieniu. Weterynarz stwierdził, że dziura w podniebieniu jest na tyle mała, że Romuś może z nią żyć, mimo że czasami wychodzi mu nosem karma i kilka razy w roku choruje na ropny katar. Biedak nie potrafi pić wody z miseczki, tylko z kranu, przekrzywiając główkę. A teraz grozi mu widmo mrozu... Z ciepłej kołdry ma trafić do zewnętrznej woliery schroniska. Z JEGO NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ TO WYROK ŚMIERCI!
Romuś dopiero dzisiaj stanął na naszej drodze. Chcemy mu pomóc. Opłacić specjalistyczną diagnozę, poprawić komfort życia, ale przede wszystkim URATOWAĆ przed wylądowaniem na dworze...
Mimo krzywd i bólu jakich doświadczył, Romuś to ufny, lgnący do człowieka, kochany łagodny kiciuś... Gdy czuje ludzką rękę na swoim futerku jest najszczęśliwszy... Mruczy, barankuje, pręży się prosząc o więcej głasków i drapanek. W jego oczkach widać ogrom smutku i bólu, a jednocześnie mądrość, miłość i bezgranicznie zaufanie. Czy ktoś otworzy serce przed skrzywdzoną starszą istotą, która być może już nigdy nie będzie piękna, ratując go przed bezdomnością?
Romuś ma ok. 10 lat. Testy Fiv/Felv ujemne. Korzysta z kuwety. Jest kastrowany, odrobaczony i odpchlony.
Jest zgodny z kotami, lubi psy, oswojony z dziećmi.
Romuś przebywa w Brzegu, woj. opolskie, ale do dobrego domu zorganizujemy transport.

Kontakt: 505 682 029

Obowiązuje ankieta, wizyta przed adopcyjna, podpisanie umowy adopcji kota. Koty wydajemy tylko do mieszkania z człowiekiem w domu lub mieszkaniu. Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla kota.
Dane kontaktowe
692347958
Gatunek:Koty
Rasa:mieszaniec
Płeć:on
Imię:ROMUŚ
Wiek:starszy
Województwo:śląskie
Miasto:Katowice
Data dodania:25.11.2021
Termin ważności:60 dni (do 24.01.2022)
Sterylizacja:tak
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:tak
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:bez wypuszczania
Dzieci:starsze dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik Ewa_29
statystyka
Dzisiaj: 06.12.2021 (Monday), 04:12:11 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera