PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 1,157 / ID: 133864)

Puszek troszkę obawia się ludzi, ale szuka z nami kontaktu - PILNA ADOPCJA-FILM!

UWAGA! Ogłoszenie jest przeterminowane.
Termin ważności upłynął w dniu 16.06.2018, jednak ogłoszenie może być nadal aktualne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, proszę skontaktować się z ogłoszeniodawcą.
Puszek być może nie miał w młodości odpowiedniej socjalizacji z człowiekiem, być może służył jako element wyposażenia podwórka, może był tylko alarmem.. Może zamknął się w sobie po stracie ukochanego pana? Nie opowie nam o swojej przeszłości, możemy tylko gdybać.

Puszek w boksie skacze i szczeka próbując zwrócić na siebie uwagę, ale ucieka w popłochu gdy człowiek próbuje sie zbliżyć. Chciałby, ale się boi. Przed nim długa droga by na nowo zaufać, ale efekt będzie bezcenny... Byleby ktoś dał mu szansę..

Puszek na smyczy radzi sobie bardzo dobrze, jednak nie jest pewny po co ktoś się do niego nachyla...może żeby uderzyć?

W schronisku czasu i rąk do pracy jest wciąż za mało. Nasz kudłatek nie jest psem dla każdego, szuka opiekuna spokojnego, doświadczonego i cierpliwego. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi. Niestety nie znamy jego stosunku do kotów. Sięga głową pod kolano, zmieści się w każdym kącie..

Ma w sobie ogromny potencjał, widać, że szuka kontaktu z człowiekiem, cieszy się na widok ludzi, kręci ogonkiem. Niestety strach przed nieznanym dotykiem go paraliżuje. W psiaku nie ma agresji, ale nowy opiekun będzie musiał poświęcić mu sporo czasu i uwagi by udowodnić, że ciepło ludzkich ramion jest przyjemne. Z każdym dniem wśród wolontariuszy Puszek otwiera się coraz mocniej - z pewnością kiedyś stanie się pewnym siebie, rezolutnym czterołapkiem!

Puszek urodził się w 2008 roku, w schronisku w Busku mieszka od 2013 r. Jeśli nie możesz przyjechać po psiaka osobiście, z pewnością na miarę własnych możliwości pomożemy zorganizować dla niego transport.

Jeśli jesteś zwierzolubem i nie straszna jest Ci praca z psiakiem zadzwoń - porozmawiamy :)

Więcej informacji pod numerem: 668 332 546 (w godz. 17-21).
Koniecznie obejrzyj FILMIK z Puszkiem: https://www.youtube.com/watch?v=_z1YCq74TjE

Zachęcamy również do obejrzenia nagrania programu KUNDEL BURY i KOCURY o naszym przytulisku: http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14
Dane kontaktowe
Fundacja Opieki Nad Zwierzętami Bezdomnymi Przytulisko w Busku-Zdroju
Kontakt: 668 332 546 w godzinach 17-21
Gatunek:Psy
Rasa:Kundelek
Płeć:on
Imię:Puszek
Wiek:dorosły
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Wrocław
Data dodania:17.04.2018
Termin ważności:60 dni (do 16.06.2018)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:tak
Szczepienie:tak
Akceptuje psy:tak
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:wypuszczany do ogródka
Dzieci:bez dzieci
Ogłoszenie wystawił użytkownik AsiaBusko
statystyka
Dzisiaj: 23.03.2019 (Saturday), 00:15:26 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera