PrzygarnijZwierzaka.pl - Kanały RSS
(Odsłon: 247 / ID: 218069)

Psi senior Murzyn szuka domu

Murzyn ma około 8 lat. To większy pies, który trafił do schroniska w listopadzie 2020 roku. Z tego co wiemy, Murzyn miał swojego pana, starszego człowieka, który nie mógł się już nim opiekować. Był psem mieszkającym całe życie na podwórku. Niestety jak to często nadal bywa na polskich wsiach trochę na łańcuchu, trochę biegał luzem. Trafił do schroniska wychudzony i zaniedbany, gdyż od pewnego czasu nie miał się nim kto zajmować. Taka to oto smutna historia naszego Murzyna. Mamy jednak nadzieję, że jego historia będzie miała happy end i nie zakończy się spędzeniem kolejnych lat w schroniskowym kojcu.
Co możemy powiedzieć o Murzynie? To spokojny, sympatyczny, wesoły i przyjazny wobec ludzi pies. Na spacerze, idzie przed siebie żwawym szybkim krokiem, raczej nie zwracając uwagi na człowieka, ale gdy się go przystopuje z wielką przyjemnością podchodzi, daje się pogłaskać i przytula się mocno do osób, które już dobrze zna. Na smyczy dość mocno ciągnie, ale nie ma się co dziwić, nigdy nie był uczony chodzenia na smyczy. Ma w sobie dużo energii i nigdy mu dosyć spacerów. Tego też nie ma się co dziwić skoro tyle lat spędził na łańcuchu i teraz próbuje nadrabiać stracony czas. Jesteśmy pewni, że mając swój dom Murzyn jeszcze bardziej otworzy się na człowieka. Już widać dużą zmianę. To naprawdę fajny i pozytywny pies.
Dla Murzyna szukamy domu wyrozumiałego, chętnego do pracy z psem, domu, który da mu czas na wzajemne poznanie się. Myślimy, że nasz Murzyn najlepiej odnalazłby się w domu z ogrodem, w domu, gdzie miałby zapewnione także spacery, które uwielbia. Murzyn powinien być jedynakiem, gdyż nie toleruje innych psów.
Nie zostanie wydany na podwórko, do budy, na łańcuch czy do kojca. Pragniemy, aby w końcu miał prawdziwy dom. On pewnie nawet o tym nie marzy, bo nie wie, jak to jest mieć dom. Ale my zrobimy wszystko, aby właśnie taki dom mu znaleźć. Murzyn przebywa w schronisku we Wróblinie Głogowskim (dolnośląskie). Możliwy transport.
Dane kontaktowe
Kontakt w sprawie adopcji: Ania (wolontariusz) 605 102 979
Gatunek:Psy
Rasa:
Płeć:on
Imię:
Wiek:starszy
Województwo:dolnośląskie
Miasto:Głogów
Data dodania:14.05.2022
Termin ważności:60 dni (do 13.07.2022)
Sterylizacja:-
Odrobaczenie:-
Szczepienie:-
Akceptuje psy:-
Akceptuje koty:-
Bez zwierząt:-
Wypuszczanie:-
Dzieci:-
Ogłoszenie wystawił użytkownik anaka114
statystyka
Dzisiaj: 21.05.2022 (Saturday), 07:19:43 Zalecana rozdzielczość: 1024 x 768 (lub większa) Kontakt z administratorem: przygarnijzwierzaka@o2.pl
Wyłącznie sprawy techniczne!
PrzygarnijZwierzaka.pl jest stroną ogłoszeniową.
Nie jesteśmy fundacją i nie pośredniczymy w adopcjach!
Stronę wykonał: Jacek Pazera